صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


آیین بزرگداشت شهدای قیام خونین یوم الله ۱۵ خرداد شهر رشت +گزارش تصویری

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مبارزه شبانه‌روزی یاران امام زمان (عج) در زمان ظهور اشاره کرد و گفت: ظهور امام زمان (عج) نیازمند آمادگی جهادی است. به گزارش فارس، حجت‌الاسلام علی سعیدی امشب در مراسم بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد ماه سال ۴۲ در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهدای گمنام شهر رشت […]

کد خبر : 17009 | ۱۱:۵۹ ب.ظ | ۱۴ خرداد , ۱۳۹۴

IMG_1832

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مبارزه شبانه‌روزی یاران امام زمان (عج) در زمان ظهور اشاره کرد و گفت: ظهور امام زمان (عج) نیازمند آمادگی جهادی است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام علی سعیدی امشب در مراسم بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد ماه سال ۴۲ در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شهدای گمنام شهر رشت با اشاره به نقش امام (ره) در زمینه‌سازی ظهور آخرین حجت خدا روی زمین اظهار کرد: پیامبر (ص) فرمودند «مردمی از مشرق قیام می‌کنند و زمینه‌ساز حکومت مهدی (عج) می‌شوند».

وی بر فراهم کردن زمینه ظهور امام زمان (عج) تاکید کرد و افزود: آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) نیازمند پنج نوع آمادگی است.

سعیدی با بیان اینکه آمادگی فردی نخستین آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) است، تصریح کرد: آمادگی در داخل خانه، رعایت عدالت، موازین شرعی در درون زندگی و رعایت صرفه‌جویی از الزام‌های آمادگی فردی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی در کسب و کار و معیشت را دومین نوع آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) خواند و بیان کرد: رعایت حقوق شرعی، اجحاف نکردن به مردم و احتکار نکردن از الزام‌های کسب و کار است.

وی آمادگی در کارکنان دولت را سومین بعد آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) برشمرد و گفت: دولت سه وظیفه دین‌مداری در کارکنان، ایجاد ضوابط دینی در سیستم اداری و رعایت عدالت در پاسخگویی به ارباب رجوع را به عهده دارد.

سعیدی با تاکید بر آمادگی جهادی برای ظهور امام زمان (عج)، خاطرنشان کرد: انسان با رعایت ضوابط شرعی برای جهاد امام زمان (عج) به طور شبانه‌روزی آماده می‌شود.

IMG_1813

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آغاز قیام امام (ره) در سال ۴۲ اشاره کرد و یادآور شد: برخی در آغاز نهضت نق می‌زدند.

وی با اشاره به اینکه ادامه مسیر انقلاب اسلامی هیئت، مداح، امام جماعت و بازاری خنثی نمی‌خواهد، اظهار کرد: بدون مبارزه زمینه ظهور امام زمان (عج) آماده نمی‌شود.

سعیدی آمادگی سیستمی را سومین نوع آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) عنوان کرد و افزود: قبل از ظهور حکومتی مانند حکومت امام زمان (عج) باید تشکیل شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شبیه‌ترین حکومت به امام زمان (عج) حکومتی است که ولی فقیه در رأس آن باشد، تصریح کرد: فلسفه تشکیل حکومت اسلامی امتحان کردن مردم برای آمادگی ظهور امام زمان (عج) است.

وی موضوع هسته‌ای را حلقه آزمون عجیب و غریب خداوند برای ملت ایران خواند و بیان کرد: خداوند دولتمردان را امتحان می‌کند تا چه اندازه کوتاه می‌آیند.

سعیدی آمادگی منطقه‌ای برای تشکیل حکومت دینی را مرحله چهارم آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) عنوان کرد و گفت: غرب آسیا و خاورمیانه باید متحول شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حکومت خاطرنشان کرد: اکنون انقلاب اسلامی عمق راهبردی خود را گسترش داده است و استمرار آن استقامت می‌خواهد.

سعیدی با بیان اینکه پنجمین مرحله آمادگی ظهور امام زمان (عج) آمادگی بین‌المللی است، تصریح کرد: مردم جهان باید متوجه شوند مشکل آنها سران مستکبر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اجرای امر مذکور را به عهده رهبری، دولت و مردم عنوان کرد و افزود: مردم باید زمینه را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری فراهم کنند.

IMG_1805

وی رهبران الهی را آرمان‌گرا خواند و بیان کرد: رهبران الهی به‌دنبال تحقق اصول و مبانی هستند و اگر زمینه تحقق ایده‌آل، مطلوب، مقبول و حداقلی فراهم نشود در آن صورت قیام عاشورا اتفاق می‌افتد.

سعیدی انعطاف مقام معظم رهبری را گاهی از موضع قدرت دانست و خاطرنشان کرد: رهبری گاهی براساس مصالح انعطاف از خود نشان می‌دهد.

*دولت زمینه تحقق آرمان‌های رهبری را فراهم کند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دلیل‌های انعطاف رهبران الهی را آمادگی نداشتن مردم خواند و یادآور شد: دولت باید زمینه تحقق آرمان‌های مقام معظم رهبری را فراهم کند و دولتمردان، خواص و مردم در این زمینه نقش بسیار مهمی دارند.

وی با اشاره به اینکه پس از ۳۶ سال از عمر انقلاب اسلامی نظام به نقاط حساسی دست پیدا کرده است، اظهار کرد: موضوع مذکور با دو عامل رهبری و مردم تحقق پیدا کرده است.

سعیدی با این پرسش؛ آیا دشمن با پذیرش حق غنی‌سازی هسته‌ای کوتاه می‌آید، گفت: مشکل آمریکا با ما این است که قدرت این کشور در دنیا را به سخره گرفتیم و در جغرافیای اسلام با آمریکا در تقابل هستیم.

IMG_1777

*تنگه‌های راهبردی هرمز و باب‌المندب در اختیار ایران است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سخنان یکی از دولتمردان مبنی براینکه اگر مجلس اعتدالی نداشته باشیم دولت کامل نمی‌شود، اشاره کرد و یادآور شد: ما نماینده انقلابی می‌خواهیم.

سعیدی خواستار معنا کردن اعتدال توسط دولتمردان شد و اظهار کرد: آیا در حق و باطل، حرام و حلال و اصولگرایی اعتدال معنا پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به معنای ولایتمداری در اعتدال اشاره کرد و افزود: اعتدال در ولایتمداری به معنای حرکت پشت سر ولی فقیه است.

وی با تاکید براینکه نماینده مجلس معتدال آن است که تابع رهبری باشد، بیان کرد: نماینده ولی فقیه و نماینده مجلسی که در مسائل اساسی انقلاب وظیفه‌ای نداشته باشد به چه دردی می‌خورد.

سعیدی بر انسجام در داخل کشور تاکید کرد و گفت: در مدت ۳۶ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی خوب عمل کردیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حلقه رهاسازی منطقه خاورمیانه باید تکمیل شود، خاطرنشان کرد: در سوریه و عراق باید بسیج مردمی شکل بگیرد.

وی جمهوری اسلامی ایران را بلندگوی اسلام علوی و نبوی خواند و یادآور شد: اسلام تکفیری از عربستان، اسلام سکولاریزه از ترکیه و اسلام شیعه افراطی با ترویج عزاداری خشن علیه انقلاب اسلامی را تقویت می‌کنند.

سعیدی انقلاب اسلامی را پیام‌رسان اسلام ناب دانست و متذکر شد: ملت ایران توانسته ولی فقیه و دستاوردهای انقلاب اسلامی، میراث امام (ره) را حفظ کند ضمن اینکه عبور از گردنه‌ها بصیرت، پایداری و استقامت لازم دارد.

برای دیدن عکس ها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید…

IMG_1736

IMG_1755

IMG_1742

IMG_1758

IMG_1764

IMG_1779

IMG_1787

IMG_1791

IMG_1794

IMG_1795

IMG_1802

IMG_1828

IMG_1811

IMG_1817

IMG_1819

IMG_1823

IMG_1826
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد