صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضادانش آموزان دختر آستارا به مناطق عملیاتی اعزام شدند

450 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهرستان آستارا در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام شدند. فرمانده سپاه قدس ناحیه آستارا روز یكشنبه در حاشیه اعزام كاروان راهیان نور آستارا به خبرنگار ایرنا گفت: در سال تحصیلی جدید اولین كاروان از این اردو امروز از شهرستان آستارا به مناطق […]

کد خبر : 212 | ۲:۱۱ ب.ظ | ۳۰ مهر , ۱۳۹۱

450 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهرستان آستارا در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه قدس ناحیه آستارا روز یكشنبه در حاشیه اعزام كاروان راهیان نور آستارا به خبرنگار ایرنا گفت: در سال تحصیلی جدید اولین كاروان از این اردو امروز از شهرستان آستارا به مناطق عملیاتی اعزام می شود.

سرهنگ پاسدار احمدرضا منشوری كاروان راهیان نور را از جمله اردوهای مهم سیاحتی و زیارتی با بار تربیتی متعالی و ارزشی در سطح كشور ذكر و اظهار كرد: این كاروان امروز با مشاركت اداره آموزش و پرورش شهرستان آستارا اعزام می شود.

وی بیان داشت: اردوی راهیان نور آستارا شامل 450 دانش آموز دختر مقطع دبیرستان در قالب 9 اتوبوس برای آشنایی با مناطق جنگی و تجدید بیعت با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس عازم این سفر مقدس و روحانی می شود.

وی اضافه كرد: در این اردو بخش های عملی كتاب آمادگی دفاعی پایه دوم دبیرستان توسط مربیان برجسته به دانش آموزان آموزش داده می شود.

سرهنگ منشوری مدت زمان این اردو را پنج روز ذكر كرد و گفت: بازدید از مناطق عملیاتی شلمچه، طلائیه، دهلاویه و اروندرود جزو برنامه اردویی كاروان راهیان نور شهرستان آستاراست.

وی بیان كرد: در جریان برگزاری این اردوی فرهنگی مراسم یادواره شهدا ، شب های خاطره گویی و روایت گری از ایام جنگ نیز در مناطق مختلف عملیاتی جنوب كشور برگزار می شود.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد