صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
بیانیه/ انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای مردم ایران به ارمغان آورد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن «سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی»: مردم خداجو و انقلابی ایران در بیست و دوم بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت مردمی مبتنی بر دین مبین اسلام، حول محور ولایت فقیه متحد شدند و حکومت طاغوتی و فاسد پهلوی […]

کد خبر : 29213 | ۱۰:۰۸ ق.ظ | ۱۸ بهمن , ۱۳۹۶

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن «سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی»:

مردم خداجو و انقلابی ایران در بیست و دوم بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت مردمی مبتنی بر دین مبین اسلام، حول محور ولایت فقیه متحد شدند و حکومت طاغوتی و فاسد پهلوی را سرنگون کردند. اندیشۀ‌ قرآنی و عاشورایی امام خمینی(ره) زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی و به‌ثمر نشستن مبارزۀ طولانی مدت ملت ایران شد و پایه‌های حکومت استکبار جهانی و شاهان مستبد و خودفرخته را لرزاند. انقلاب اسلامی ایران موهبتی الهی بود که با هدایت‌های پیامبرگونۀ امام خمینی(ره) به ثمر رسید و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای مردم ایران به ارمغان آورد و منافع کشورهای استعمارگر شرق و غرب را در کشور به مخاطره انداخت.

و اینک انقلاب اسلامی در سی‌ونهمین سال عمر پربار خود، آوازۀ آزادی‌خواهی و روحیۀ انقلابی مردم ایران را در سراسر دنیا پیچانده و بارقۀ امید تشکیل حکومت جهانی حضرت ولی‌عصر(عج) را در دل عدالت‌طلبان جهان تابانده است. انقلاب اسلامی ایران انفجار نور بود؛ نوری آسمانی که با گذشت سی‌و‌نه سال از عمر با برکت آن گسترۀ گیتی را فرا گرفته و آرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی را به کشورهای مسلمان منطقه و آزادی‌خواه‌های جهان صادر کرده است. پیروزی انقلاب اسلامی ایران روحی دوباره به نهضت‌های رهایی‌بخش جهان بخشید و مبارزه علیۀ استکبار جهانی و استعمار غرب، با الهام از انقلاب اسلامی و آموزه‌های دینی را در دلها زنده کرد.

انقلاب اسلامی ایران با رهبری داهیانه امام خمینی(ره) و درهم پیچیدن طومار ۲۵۰۰ ساله رژیم شاهنشاهی، بساط پادشاهان مستبد، خودکامه و وابسته به غرب را برچید و مردم مسلمان ایران را بر سرنوشت خویش حاکم ساخت و پرچم مبارزه با استکبار جهانی را با تأسی بر نهضت اباعبداالله الحسین(ع) برافراشت و اسلام ناب محمدی (ص) را به عنوان تنها ناجی و یگانه طریق رهایی‌بخش ملت‌ها معرفی کرد و معجزه‌ای الهی نام گرفت.

ملت شریف ایران یک بار دیگر با حضور پرشور و شعور خود در مراسم سی‌و‌نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اثبات خواهند کرد که همچون گذشته در سایۀ هدایت داهیانه و درایت مدبرانۀ رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) همچون کوهی استوار در برابر نفوذ، هجمه‌ها و دسیسه‌های شوم دشمنان قسم‌خوردۀ نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار و ثابت‌قدم ایستاده و تا آخرین نفس از یادگار گران‌بهای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی پاسداری خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بزرگداشت سی‌و‌نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یاد و خاطرۀ شهیدان انقلاب اسلامی را پاس می‌دارد و از گیلانیان غیور و همیشه در صحنه دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و وحدت‌بخش خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری بر صحیفۀ انقلاب اسلامی بیفزایند.

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن در ۵۸ نقطه استان گیلان از مبادی اعلام شده و در شهر رشت رأس ساعت ۹ صبح از مسیرهای پنج‌گانه زیر به سوی میدان شهدای ذهاب با سخنرانی آیت‌الله حسینی بوشهری، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت قم برگزار خواهد شد.

مسیر شماره یک: سپاه پاسداران، میدان فرهنگ، چهار راه قدس، خیابان مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره دو: ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهار راه قدس، خیابان امام خمینی(ره)، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره سه: میدان شهید انصاری، خیابان سعدی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره چهار: مسجد جامع کاسه فروشان، خیابان شهید مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره پنج: بقعه دانای علی، خیابان طالقانی، خیابان علم الهدی، میدان شهدای ذهاب.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد