صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
چهار ویژگی کاندیدای اصلح از دیدگاه آیت‌الله نوری‌همدانی

آیت‌الله حسین نوری‌همدانی، یکی از مراجع عظام تقلید با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، ویژگی‌های کاندیدای اصلح را تشریح کرد. متن پیام آیت‌الله حسین نوری‌همدانی به شرح زیر است: ملت متعهد و مسلمان ایران نظام قدرتمند اسلامی که با پرچمداری و ابتکار امام راحل عظیم الشان و تقدیم […]

کد خبر : 3102 | ۸:۵۸ ق.ظ | ۲۳ خرداد , ۱۳۹۲

نوری همدانی

آیت‌الله حسین نوری‌همدانی، یکی از مراجع عظام تقلید با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، ویژگی‌های کاندیدای اصلح را تشریح کرد.

متن پیام آیت‌الله حسین نوری‌همدانی به شرح زیر است:

ملت متعهد و مسلمان ایران

نظام قدرتمند اسلامی که با پرچمداری و ابتکار امام راحل عظیم الشان و تقدیم هزاران جانباز و آزاده و تلاش و کوشش‌های فراوان دلسوزان هوشمند به وجود آمده و مدت 34 سال است با سرافرازی و سربلندی به حیات عزتمند خود ادامه داده است همه و همه در نتیجه تدبیر و اندیشه بلند مقام معظم رهبری و حضور دائمی و فداکاری و هوشمندانه شما بوده است و اکنون می‌دانید در ارتباط با انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری که در روز 24 خرداد با توفیق و کمک خداوند متعال انجام خواهد یافت دشمنان اسلام توطئه‌ها و نقشه‌هایی دارند لذا لازم است:

اولا همه مردم متعهد ایران اسلامی به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی به عنوان جهاد در راه خدا و به عنوان یک عبادت در پای صندوق‌های رای حضور پرخروش داشته باشند و رای بدهند و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس کنند و قدرت و اراده خود را به نمایش بگذارند که ما مطمئنیم خداوند متعال ثواب این نیت پاک و این عمل مهم را به شما عنایت خواهد فرمود.

ثانیا موضوع انتخاب اصلح را باید در نظر بگیریم و نماینده‌ای را که دارای این شرایط است انتخاب کنیم:

1- سابقه روشن اسلامی و انقلاب و از لحاظ تقوا، تدین و ولایتمداری در سطح بسیار بالا باشد.

2- حافظ ارزش‌های اسلامی و آرمان‌ انقلابی امام راحل باشد.

3- شجاعت دفاع از اسلامی و فرهنگ انقلاب در حدی که حضور او در هر مجمعی باعث عزت و سربلندی اسلام و ایران و مایوس شدن دشمن باشد.

4- مردمی، متواضع، دلسوز، مهربان، پرتلاش و در فکر تامین آسایش و معیشت مردم باشد و بداند که هر یک از آرا مردم مسئولیتی سنگین ایجاد می‌کند.

و بالاخره در نتیجه انتخابات همه باید از قانون تبعیت کنیم.

22/3/92

حسین نوری همدانی
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد