صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاتاریخ شخصیت کم‌نظیری همچون امام خمینی(ره) را فراموش نخواهد کرد

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تاریخ بشریت هیچ‌گاه شخصیت کم‌نظیر امام راحل را فراموش نخواهد کرد، گفت: گفتمان امام راحل منجر به احیای انسانیت و اسلام در جهان بشریت شد. آیت الله احمد پروایی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری امروز(۱۳خرداد) در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت شهدای […]

کد خبر : 31205 | ۸:۳۶ ب.ظ | ۱۳ خرداد , ۱۳۹۷

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تاریخ بشریت هیچ‌گاه شخصیت کم‌نظیر امام راحل را فراموش نخواهد کرد، گفت: گفتمان امام راحل منجر به احیای انسانیت و اسلام در جهان بشریت شد.

آیت الله احمد پروایی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری امروز(۱۳خرداد) در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت شهدای گمنام که در مسجد جعفری صومعه‌سرا برگزار شد، اظهار کرد: مسئولان و عموم مردم نباید کاری کنند که مدیون شهدا و امام شهدا باشند.

وی با بیان اینکه از فرصت‌های شب قدر باید بهره مند شد، افزود: امام علی (علیه‌السلام) فرمود؛ بیشترین غصه‌ها در قیامت به دلیل از دست دادن فرصت‌ها است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فرصت انقلاب، حکومت اسلامی، امنیت، ولایت مطلق فقیه، ماه رمضان و لیالی قدر را باید مغتنم شمرد، گفت: نباید فرصت‌ها را به آسانی از دست دهیم تا حسرتش برای ما باقی بماند.

آیت الله پروایی با اشاره به فرا رسیدن سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، تصریح کرد: امام راحل با اندیشه‌های بلند و رهبری پیامبرگونه‌شان تلاش صادقانه‌ای در راستای دگرگونی مسیر تاریخ داشتند.

وی با بیان اینکه تاریخ بشریت هیچ‌گاه شخصیت کم‌نظیر امام راحل را فراموش نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) با بصیرتش توانست حکومت ۲۵۰۰ساله پهلوی را مغلوب کند و انقلاب اسلامی را به ثمر بنشاند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اندیشه، فکر، گفتمان امام خمینی(ره) جان تازه‌ای به بشریت داد، اظهار کرد: گفتمان امام راحل منجر به احیای انسانیت و اسلام در جهان بشریت شد.

آیت‌الله پروایی با اشاره به اینکه ماندگاری امام گره در سیره عملی او دارد، افزود: امام راحل صاحب مبانی فقهی، اصولی، عرفانی بود و از هرجهت پیش از آنکه یک رهبر سیاسی برای ما و آزادگان اسلام شود به‌عنوان یک الگو در جهان مطرح شد./ شبستان
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد