صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

نباید مردم را خسته و از انقلاب دلسرد و نا امید کرد

امام‌ جمعه لنگرود با اشاره به راه‌حل‌های موجود برای مقابله با جنگ اقتصادی گفت: نیاز امروز کشور برای مقابله با جنگ اقتصادی برجام داخلی است. حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید جواد سلیمانی پیش از ظهر امروز در مراسم سالگرد شهید سیف‌الله عبدالکریمی و شهدای ۷ تیر در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: امروز برای اداره کشور نیازمند به […]

کد خبر : 31739 | ۲:۳۸ ب.ظ | ۸ تیر , ۱۳۹۷

امام‌ جمعه لنگرود با اشاره به راه‌حل‌های موجود برای مقابله با جنگ اقتصادی گفت: نیاز امروز کشور برای مقابله با جنگ اقتصادی برجام داخلی است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید جواد سلیمانی پیش از ظهر امروز در مراسم سالگرد شهید سیف‌الله عبدالکریمی و شهدای ۷ تیر در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: امروز برای اداره کشور نیازمند به تفکرات عبدالکریمی‌ها هستیم زیرا ایشان تربیت یافته مکتب ولایت بودند.

به گزارش دیار میرزا، امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه برای مقابله با جنگ اقتصادی ما امروز نیازمند یک برجام داخلی هستیم، گفت: یکی از مهارت‌های ما باید این باشد که صحنه را به‌خوبی درک کنیم و برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، دولت و ملت در برنامه جامع مشترکی گام بردارند.

سلیمانی افزود: خدمت به مردم باید در سر لوحه کار قرار داشته باشد. مردم از تشریفات و شیشه‌های دودی ماشین مسئولین رنج می‌برند. آنها صداقت و خدمت صادقانه می‌خواهند.

وی یادآور شد: مسئولان باید فرمایشات رهبری را نصب العین قرار دهند و از شعارگرایی پرهیز کنند. نباید مردم را خسته و از انقلاب دلسرد و نا امید کرد.

گفتنی است گلزار شهدا نیز به مناسبت هفته قوه قصاییه در شهرستان لنگرود گلباران شد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد