صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابرپایی نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» در رشت

رئیس ارشاد اسلامی رشت، از برگزاری نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۹ لغایت ۱۴ تیر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت برپاست. محمد حسن پور  از برگزاری نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» به همت اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان […]

کد خبر : 31814 | ۹:۰۵ ق.ظ | ۱۲ تیر , ۱۳۹۷

رئیس ارشاد اسلامی رشت، از برگزاری نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۹ لغایت ۱۴ تیر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت برپاست.

محمد حسن پور  از برگزاری نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» به همت اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه از ۹ لغایت ۱۴ تیر در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت برپاست.

وی افزود: نمایشگاه پوستر «حقوق بشر آمریکایی» با تعداد ۳۰ پوستر و با اهداف آشنایی اقشار مختلف مردم با زوایای پنهان و آشکار جنایت‌های مختلف نظام سلطه بر ضد بشریت برگزار شده است.

به گزارش ایسنا، این مقام مسئول یادآور شد: هفته دوم تیر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، هفته‌ای منحصر به فرد و پرحادثه​ است که هر یک از رویدادهای آن به دلیل جنایاتی که با حمایت مدعیان جهانی در حق مردم ایران شده است، لکه ننگی است که بی ‌صداقتی مقامات آمریکایی را در زمینه حقوق بشر نشان می‌دهد.

رئیس ارشاد اسلامی رشت، بمباران شیمیایی سردشت، فاجعه هفتم تیر، شهادت آیت   الله صدوقی و حمله به هواپیمای مسافربری ایران را از جمله این جنایات دانست و گفت: برخی از این جنایات مستقیم از سوی آمریکا و برخی دیگر نیز از سوی گروه​ها و رژیم​های مورد حمایت آمریکا و کشورهای اروپایی انجام شده است.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد