صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


آیت‌الله خاتمی؛ سخنران مراسم بزرگداشت یاد و خاطرۀ شهیدان رجایی و باهنر شهر رشت

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه روح و جان مردم انقلابی ایران با یاد و خاطرۀ شهدای انقلاب اسلامی عجین شده است، گفت: چهل سال از عمر گرانبهای انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و عظمت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم. حجت‌الاسلام والمسلمین […]

کد خبر : 32405 | ۱۱:۱۱ ق.ظ | ۳۰ مرداد , ۱۳۹۷

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه روح و جان مردم انقلابی ایران با یاد و خاطرۀ شهدای انقلاب اسلامی عجین شده است، گفت: چهل سال از عمر گرانبهای انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و عظمت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری با بیان اینکه شهادت شهیدان رجایی و باهنر امام امت و ملت را اندوهگین ساخت، تصریح کرد: به‌شهادت رساندن این دو بزرگوار توسط منافقین کوردل، نقطه عطفی برای وفاق ملی شد و موجب قوام و دوام نظام و آشکارشدن چهرۀ کریه و زشت دشمنان خودفروخته گردید.

وی با بیان اینکه هدف اصلی گروهک تروریستی منافقین از ترور شخصیت‌ها، حذف یاران خدوم معمار کبیر انقلاب اسلامی و تضعیف نظام بود، اظهار کرد: اقتدار بی‌مثال و عزتمندانه ایران اسلامی در چهل سالگی انقلاب اسلامی، ثمرۀ خون پاک رجایی‌ها و باهنر‌ها است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه چهل سال است که دشمنان نظام برای براندازی نظام اسلامی ایران نقشه می‌کشند و شکست می‌خورند، ادامه داد: منویات داهیانه رهبر معظم انقلاب، هوشیاری مردم و خون پاک رجایی‌ها و باهنرها، نظام را از شر توطئه‌ها و دسیسه‌های شیطانی‌ دشمنان بیمه کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با تاکید بر لزوم بازخوانی و روشنگری وقایع تاریخی سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی برای نسل جوان، گفت: با وجود برنامه‌ریزی وسیع و پیچیدۀ اتاق فکر دشمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف ایجاد ناامیدی در جامعه، ضرورت همفکر و همراهی رسانه‌ها، فعالان فرهنگی و نخبگان سیاسی استان برای خنثی‌کردن این اقدامات به‌ویژه در فضای مجازی بیش از پیش احساس می‌شود.

وی از برگزاری مراسم استانی بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در شهر رشت خبر داد و خاطر نشان کرد: این مراسم ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۷ شهریورماه و با سخنرانی آیت‌الله «سیداحمد خاتمی» امام جمعه موقت تهران در سالن اجتماعات بانک صادرات استان گیلان برگزار خواهد شد.

این مراسم از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان و با همکاری بسیج کارمندان استان برگزار خواهد شد.

.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد