صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


حادثه تروریستی اهواز، اتّحاد شوم گروه‌های تروریستی، دولت‌های مرتجع منطقه و استکبار جهانی را ثابت کرد

آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم حادثه تلخ و تاسف بار تروریستیِ اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن  جمعی از نیرو های مسلّح غیور و مردم عزیز […]

کد خبر : 32783 | ۱۱:۰۱ ق.ظ | ۲ مهر , ۱۳۹۷

آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تلخ و تاسف بار تروریستیِ اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن  جمعی از نیرو های مسلّح غیور و مردم عزیز و بیگناه گردید موجب تاثّر و تالّم عمیق قلبی است.

این جنایت هولناک ضمن اثبات اتّحاد شوم میان گروههای تروریستی مزدور، دولت های مرتجع منطقه و استکبار جهانی به محوریت آمریکا بار دیگر حقانیّت ومظلومیّت ملت شریف ایران در سالگرد حماسه غرور آفرین دفاع مقدس را به رخ جهانیان کشید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر رهبر معظّم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی به ویژه بازماندگان وخانواده محترم  شهدا، سلامتی کامل مجروحان را از خداوند متعال مسئلت نموده و پیگیری امنیتی و قضایی  عوامل و طرّاحان این حادثه تروریستی و غیر انسانی را از دستگاهای مسئول  به طور جد خواستارم.

بدخواهان و مستکبرانِ آمر و مزدورانِ ضعیفِ عاملِ این جنایت بدانند که تجربه تاریخی، گواه عزّت طلبی و انسجام روز افزون ملت ایران در مقابل با طراحان اصلی حوادثی از این دست بوده
و دوران عزتمند دفاع مقدس ره آورد همین انسجام و عزّت طلبی برخاسته  از مکتب عاشورا است.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد