صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاحیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی به‌ویژه آمریکای خونخوار و رژیم صهیونیستی خون‌آشام است. به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری یکشنبه ۱۵ مهرماه در چهارمین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گیلان با […]

کد خبر : 32952 | ۲:۳۰ ب.ظ | ۱۵ مهر , ۱۳۹۷

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی به‌ویژه آمریکای خونخوار و رژیم صهیونیستی خون‌آشام است.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری یکشنبه ۱۵ مهرماه در چهارمین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گیلان با تبریک هفته ناجا و تسلیت ایام محرم و صفر اظهار کرد: امیدوارم خداوند همه ما را از رهروان سید و سالار شهیدان اباعبدالله‌الحسین(ع) قرار دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه به تبلیغات منفی رسانه‌های بیگانه علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی با اقتدار و قدرت ویژه‌ای که دارد به حیات طیبه خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه توطئه پی در پی دشمنان و معاندان علیه نظام نشان دهنده حیات و زنده بودن انقلاب اسلامی است، بیان کرد: امسال در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که کوله‌باری از تجربه‌های گران‌بهای مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی را به همراه داریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هنوز از شکست‌های گذشته خود عبرت نگرفتند، تصریح کرد: دشمنان همچنان به‌دنبال نفوذ و رخنه در بنای مستحکم انقلاب اسلامی هستند و راهکارهای جدید را به محک می‌گذارند.

 


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، مردمی بودن، اسلامی بودن و استکبارستیزی را از ویژگی‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی به‌ویژه آمریکای جهانخوار و رژیم صهیونیستی خون‌آشام است بنابراین ایجاد یأس و ناامیدی بین مردم، تشکیک در اصول و ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب، هجمه به ایمان و اعتقاد مردم به‌ویژه جوانان از محوری‌ترین تهاجم عقیدتی دشمن است.

وی با اشاره به توهین‌های پی در پی رئیس جمهور آمریکا و رئیس رژیم صهیونیستی، خاطرنشان کرد: اخیرا رئیس رژیم صهیونیستی توهین بی‌شرمانه‌ای به مردم کرده و گفته است «جانور ایرانی را باید گرسنه نگه داشت نه اینکه به آن غذا داد».

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری متذکر شد: در روز ۱۳ آبان که به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده، مردم ایران تودهنی محکمی به رئیس جمهور آمریکا و رئیس رژیم صهیونیستی خواهند زد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، استفاده از تمام فرصت‌ها به‌ویژه ماه‌های محرم و صفر و بهره‌برداری از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرکه را فرصت خوبی برای سخنوران و گویندگان عنوان کرد و یادآور شد: سخنرانان می‌توانند نقش بسیار پر رنگی در ارتقای آگاهی مردم ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه از سوم تا ۱۳ آبان‌ماه سال جاری دهه استکبارستیزی نامگذاری شده است، اظهار کرد: ظرفیت استفاده از دهه مذکور برای اجرای برنامه‌های مختلف در مراکز آموزشی و دانشگاهی وجود دارد.

 

گزارش تصویری نشست
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد