صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


دعوت استاندار گیلان از مردم شریف گیلان برای حضور حماسی در راهیپمایی ۱۳ آبان

استاندار از مردم شریف گیلان دعوت کرد تا به منظور ابراز مواضع مقتدرانه و استکبار ستیزانه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پرشور و حماسی را به نمایش بگذارند. دکتر مصطفی سالاری در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال بواسطه روشن تر شدن […]

کد خبر : 33184 | ۱۱:۰۰ ب.ظ | ۱۲ آبان , ۱۳۹۷

استاندار از مردم شریف گیلان دعوت کرد تا به منظور ابراز مواضع مقتدرانه و استکبار ستیزانه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پرشور و حماسی را به نمایش بگذارند.

دکتر مصطفی سالاری در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال بواسطه روشن تر شدن ماهیت تصمیمات ظالمانه دولت آمریکا نسبت به سال های گذشته متفاوت تر است.

وی افزود: آمریکا بر عهدی که براساس مقررات بین‌المللی باید بر آن پایبند می شد پشت پا زده و به تنهایی و بر خلاف نظر اکثریت جامعه جهانی تصمیم بر اعمال تحریم گرفته که این اقدام ماهیت ظالمانه این دولت در قبال ملت شریف ایران اسلامی را نسبت به سنوات گذشته، هویداتر کرده است.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه بخشی از این اقدامات ظالمانه در مقابله با تعهدی است که آمریکا حدود یک سال گذشته با کشورهای دیگر اتخاذ کرده است و علیرغم پایبندی کشورهای دیگر به تعهدات خود، آمریکا به تنهایی چنین تصمیمی گرفته است.

وی با بیان اینکه اقدامات ظالمانه الزاماً مسلحانه نیست تصریح کرد: هر اقدامی که می تواند مبتنی بر بی عدالتی و روحیه استکباری باشد ماهیت ظالمانه دارد.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اقدامات اخیر دولت آمریکا، اطمینان دارم که امسال مردم شریف ایران اسلامی بویژه استان گیلان برای ابراز مواضع مقتدرانه، استکبار ستیزانه و روشن خود حضور حماسی و پررنگی را در راهپیمایی ۱۳ آبان به نمایش خواهند گذاشت.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد