صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


پیام تشکر و قدردانی نماینده ولی فقیه در گیلان از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

آیت الله فلاحتی با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر نمود. متن پیام به شرح زیر می باشد: درود خداوند بر ارواح پاک و طیبه شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گیلان که بار دیگر همگام […]

کد خبر : 33275 | ۱۰:۲۴ ق.ظ | ۱۴ آبان , ۱۳۹۷

آیت الله فلاحتی با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

درود خداوند بر ارواح پاک و طیبه شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گیلان که بار دیگر همگام با ملت سرافراز ایران اسلامی برای تجدید پیمان و بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای حماسه ای باشکوه و کم نظیر آفریدید .
این حرکت عظیم شما مردم انقلابی و فریادهای کوبنده “مرگ بر آمریکا” دارای پیام های متعددی به تمامی مستکبران عالم به ویژه شیطان بزرگ بوده و با این حماسه ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز نه تنها تحریم های استکبار جهانی در شما تاثیری نداشته بلکه بر عزم راسخ و حضور دشمن شکنتان در صحنه های مختلف افزوده است. این خروش با بصیرت نشانگر این بوده که هیچ گاه در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نخواهید آمد.
اینجانب بر خود فرض میدانم از حضور حماسی آحاد مردم استان و اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان عزیز دانش آموز و دانشجو نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سربلندی و موفقیت همگان را ذیل توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) از درگاه پروردگار متعال مسئلت نمایم.

رسول فلاحتی
نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد