صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
تظاهرات ۱۳ آبان امسال فریاد بی اعتمادی به امریکا بود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن قدردانی و تشکر از حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه ، عاشورایی و ظلم ستیز ایران در تماشایی ترین تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان، “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” بیانیه ای را منتشر کرد.  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی”؛ با صدور بیانیه ای ؛ ضمن قدردانی و […]

کد خبر : 33282 | ۱:۰۳ ب.ظ | ۱۵ آبان , ۱۳۹۷

http://ccoip.ir/uploads/thumbnails/thum-433fb39a13c2699fec07-%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D8%B1spc%D9%88spc%D8%AA%D8%B4%DA%A9%D8%B1_7532.jpg

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن قدردانی و تشکر از حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه ، عاشورایی و ظلم ستیز ایران در تماشایی ترین تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان، “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” بیانیه ای را منتشر کرد.

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی”؛ با صدور بیانیه ای ؛ ضمن قدردانی و تشکر از حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه،

عاشورایی و ظلم ستیز ایران در تماشایی ترین تظاهرات یوم‌الله ۱۳ آبان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” اعلام کرد :

“تـظاهـرات ۱۳ آبـان” ؛  امسـال فـریـاد  چهـل ســالۀ بـی اعتـمادی ملـت ایـران بر ســر امـریـکا بود.

 “تـظاهـرات ۱۳ آبـان” ؛  ” رمی جمرات” دیگری علیه شیطان بزرگ ، امریکا بود .

 ۱۳ آبان و حضور مردمی همان ترجمان  امروزی پیام راهبردی “هیهات منا الذله” حسینی و همان لعنت بر یزید زمان بود .

 فریادهای ” هیهـات منـا الـذلـه” و ” مـرگ بـر امـریـکا  ”  در یوم الله ۱۳ آبان در کران تا کران آسمان ایران طنین انداز شد که خود نشانی از شکست تحریم های یک جانبه امریکا  علیه ملت بزرگ ایران اسلامی و نماد قدرت نرم و وحدت کلمه ملت و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود .

 از دریچۀ دوربین های خبری به وضوح شاهد بودیم ،  با اینکه ۱۳ آبان امسال  ، آغاز دور جدید تحریم های گسترده ،  یک جانبه و ظالمانۀ امریکا علیه مردم  ایران  بود ، مردم با حضوری  حماسی تر  از سال های قبل ،  پرشور تر فریاد “مرگ بر امریکا” را سر داده و بر نیرنگ های امریکا پیام “مـرگ”  بفرستند.

 ۱۳ آبان ، امسـال نشـان خشـم مقـدس و انقـلابـی تـعطـیـل نـاپذیـرایـران ظلـم سـتیـز از استکبار جهانی و” نـَـه  بـزرگ”  به امریکای دشمن شماره یک بشریت و  سیلی محکمی علیه ترامپ رئیس جمهور ابله و دولتمردان دیکتاتورش بود .

 مردم از همۀ اقشار در یوم الله ۱۳ آبان آمده بودند تا قاپ امپراطوری رسانه ای در دنیا را از حماسۀ حضور وحدت بخش خود ، حیرت زده کرده و به دشمنان قسم خوردۀ انقلاب همانان ،که تاب دیدن چهل سالگی انقلاب  را نداشتند ،  پیامی روشن دهند.

 در مراسم تظاهرات یوم الله ۱۳ آبان حسینیان زمان ، علیه یزیدیان دوران شوریدند. این تظاهرات بزرگ و سراسری ملت شجاع ، استکبار ستیز و عاشورایی ایران حاوی پیام تاریخی به استکبار و مصداق اتم و سردمدار آن ـ آمریکای جنایتکار ـ  در نفی هرگونه سلطه و نفوذ در ارکان ملت ، کشور ، انقلاب و  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، که آماده می شود تا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را به جشن بنشیند ؛ بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این بیانیه ؛ ضمن تشکر مجدد از ملت فهیم و لحظه شناس ایران ، از تمامی مسئولان ، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم الله ۱۳آبان در سراسر کشور ، اصحاب محتـرم رسـانه‌ها ، جرایـد ، مطبـوعات و خبـرگزاری هـا و به ویـژه رسـانـۀ ملـی که در آگاه‌سازی عمومی ، روشنگری واغنای افکار عمومی، ترغیب و تشویق مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به‌نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی هر چند کوچک از سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی ، نقش اساسی ایفا کردند ، تشکر و قدردانی می‌نمایدو به موجب این حضور ماندگار مردمی و تاریخی ، به درگاه ایزد متعال جبین شکر و جبهۀ خضوع و تواضع می ساید و بر دستان ملت قهرمان ایران به رسم ادب و احترام بوسه می زند .
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد