صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زمینه‌ساز فعالیت‌های مردمی در جشن پیروزی انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان تالش که یکشنبه ۱۶ دی‌ماه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه حضور پرشور مردم در صحنه‌های انقلاب اسلامی عامل اصلی پیروزی و تداوم انقلاب است، اظهار کرد: حکومت‌هایی که […]

کد خبر : 34116 | ۸:۴۱ ب.ظ | ۱۶ دی , ۱۳۹۷

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان تالش که یکشنبه ۱۶ دی‌ماه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه حضور پرشور مردم در صحنه‌های انقلاب اسلامی عامل اصلی پیروزی و تداوم انقلاب است، اظهار کرد: حکومت‌هایی که پشتوانۀ مردمی ندارند ناگزیر به آغوش استکبار جهانی پناه خواهند برد.

وی با اشاره به گستاخی رئیس جمهور آمریکا در حمایت از پادشاه خبیث عربستان، افزود: ترامپ صراحتا گفته است که اگر یک هفته حمایت خود را از آل‌سعود قطع کند، آن حکومت فرو خواهد پاشید؛ این گفته ثابت می‌کند که حکومت عربستان مقبولیت مردمی ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، مردم را عامل موجدۀ انقلاب اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: حمایت‌های مردم مسلمان ایران عامل بقای انقلاب اسلامی است لذا برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردمی‌محور برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری، همایش بزرگ اربعین سیدالشهداء(ع) را نمونۀ برجستۀ حرکت مردمی دانست و یادآور شد: این مراسم یکی از مردمی ترین حرکت‌های سال های اخیر است که زمینۀ حضور مردم در این همایش بزرگ به همت شخصیت‌های لشکری و کشوری، نهادهای نظامی و انتظامی، سازمان‌ها و نهادها فراهم می شود لذا وظیفۀ اعضای ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز برنامه ریزی برای حضور پرشور مردم در جشن انقلاب و زمینه‌سازی برای خدمتگزاری بهتر و بیشتر مسئولان به مردم است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم مقابلۀ برنامه ریزی شده با دشمن برنامه مدار، عنوان کرد: برخی به جامعه القا می کنند که انقلاب اسلامی ضعیف شده و یا نظام از آرمان اصلی خود دور مانده است در حالی‌که انقلاب اسلامی ایران پویا، سرزنده و بالنده به راه خود ادامه می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  گیلان،  گرانی و کم و کاستی های اقتصادی را غیرقابل کتمان دانست و افزود: مردم این روزها از گرانی‌ها و عدم نظارت‌ درست مسئولان گله‌مند هستند و از برخی مسئولان کم‌لطفی می بینند اما همین مردم اگر احساس کنند انقلاب اسلامی در معرض خطر است به صحنه می آیند و حماسه های بی‌نظیری همانند یوم‌الله نهم دی را خلق می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه در کلام معمار کبیر انقلاب اسلامی، مردم ایران بهترین و نجیب ترین مردم زمانه هستند، یادآور شد: ملت بزرگ و شریف ایران هرگز صحنه های انقلاب اسلامی را خالی نکردند و در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز که غایت استواری و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، خوش خواهند درخشید.

وی با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفۀ دشمن برای خدشه‌دار کردن انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اضافه کرد: دشمن برنامه ریزی های فراوانی کرده تا به بهانه های مختلف مردم را به کف خیابان بکشاند و از اعتراضات قشری و صنفی در جهت منافع شوم خود بهره گیرد اما همانگونه که تاکنون مردم انقلابی ایران همۀ توطئه های شیطانی استکبار جهانی را خنثی کرده است، این تلاش دشمن نیز بی‌نتیجه خواهد ماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانات اخیر خود نسبت به وقوع فتنۀ احتمالی در سال آینده هشدار دادند، تصریح کرد: مردم آگاه، بصیر و انقلابی ایران همانگونه که در محو فتنه های ۷۸ و ۸۸ خوش درخشیدند، هرگز به دشمن اجازه نخواهند داد که نقشه های شیطانی خود را اجرایی کند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به برنامه ریزی‌های به‌عمل آمده از سوی شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان با محوریت شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده»، تاکید کرد: اجرای برنامه‌های متنوع در مناطقی از استان که اهل تسنن و تشیع در کنار یکدیگر زندگی می کنند با حفظ اتحاد، همدلی و ایجاد وحدت باشد.

وی خواستار ارائه خدمات دهی ویژه به مردم توسط دستگاه های اجرایی و خدمات رسان شد و گفت: خدمت رسانی به  مردم باید همواره در طول سال انجام شود اما در دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پررنگ‌تر شده و موجب شیرین کامی مردم گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه تبیین دستاوردهای چهل سالۀ انقلاب اسلامی در قالب هنر ماندگاری و اثرگذاری بیشتری خواهد داشت، تصریح کرد: تلاش ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر افزایش هر چه بیشتر فعالیت‌های فرهنگی و هنری است.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد