صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا






















فتنۀ رژیم پهلوی برای زیر سوال‌بردن حجاب، با اخلاص علما و مردم شکست خورد

حجت الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه در نقشه رژیم پهلوی زیر سوال بردن حجاب و معمولی جلوه دادن کشف حجاب در دستور فتنه بود، تصریح کرد: فتنه‌ای که رژیم پهلوی می‌خواست با آن به اهداف خود برسد، با اخلاص علما و مردم پاشیده شد. «حجت الاسلام محمدحسن حسن‌زاده» سه شنبه، ۱۸دی در ویژه برنامه قیام […]

کد خبر : 34180 | ۱۱:۲۰ ق.ظ | ۱۹ دی , ۱۳۹۷

حجت الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه در نقشه رژیم پهلوی زیر سوال بردن حجاب و معمولی جلوه دادن کشف حجاب در دستور فتنه بود، تصریح کرد: فتنه‌ای که رژیم پهلوی می‌خواست با آن به اهداف خود برسد، با اخلاص علما و مردم پاشیده شد.

«حجت الاسلام محمدحسن حسن‌زاده» سه شنبه، ۱۸دی در ویژه برنامه قیام ۱۹ دی که در مسجد آیت الله ضیابری ضیابر برگزار شد، اظهار کرد: در طول تاریخ فتنه بوده و همچنان هم ادامه خواهد داشت.

مسئول موسسه فرهنگی تربیتی منتظران مصلح(عج) گیلان با بیان اینکه با یادآوری خاطرات باید بدانیم از کجا به کجا رسیده ایم، افزود: زمانی در این کشور از ما حق توحش می‌گرفتند و پول‌های زیادی از کشورمان می‌بردند.

وی با بیان اینکه اکنون آمریکا یازده سکوی نفتی عراق را به نام خود زده است، گفت: امروز به برکت نظام و مردمی که در جریان فتنه رژیم پهلوی حماسه آفریدند و نقشه دشمن را با پیروی از ولایت در نطفه خفه کردند، استقلا، آزادی جمهوری اسلامی را داریم.

حجت الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه در نقشه رژیم پهلوی زیر سوال بردن حجاب و معمولی جلوه دادن کشف حجاب در دستور فتنه بود، تصریح کرد: فتنه‌ای که رژیم پهلوی می‌خواست با آن به اهداف خود برسد، با اخلاص علما و مردم پاشیده شد.

وی با بیان اینکه با اخلاص مردم و علما انقلاب منجر به نتیجه شد و انقلاب اسلامی به بار نشست، خاطرنشان کرد: امروز اگر مردم به خاطر یک عده راه را گم کنند مطمئنا هیچ گاه تاریخ را گم نمی‌کنند.

مسئول موسسه فرهنگی تربیتی منتظران مصلح(عج) گیلان با بیان اینکه ما نباید حق و باطل را با افراد بسنجیم، اظهار کرد: طبق فرمایش امام راحل میزان حال مردم است.

حجت الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه جلو و عقب بودن از امام و رهبر سبب انحراف از دین و انقلاب می‌شود، افزود: ما باید در این نظام افتخار کنیم که سرباز ولایت هستیم.

وی با بیان اینکه هر جا گوش به فرمان ولایت بودیم ضرر نکردیم، گفت: در فتنه ۸۸ فتنه‌گران وقتی پایگاه‌های بسیج و مساجد را به آتش کشیدند، خیلی‌ها خفقان گرفتند.

مسئول موسسه فرهنگی تربیتی منتظران مصلح(عج) گیلان با اشاره به اینکه ما نباید نسبت به فتنه سکوت و بی دقتی کنیم، خاطرنشان کرد: هر چه را که اسلام در سبک زندگی به ما یاد داده تا به آن عمل کنیم دشمن همان را علیه ما کار می‌کند.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه کسانی که از مردم کولی می‌گرفتند جزء سران فتنه بودند، افزود: نباید در برابر فتنه سکوت کرد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال کسانی است که به واسطه آنها مردم را از دین گریزان کند، گفت: ایجاد جو ناامیدی در بین مردم از حربه‌های دشمنان است.

مسئول موسسه فرهنگی تربیتی منتظران مصلح(عج) گیلان با بیان اینکه دشمن از قوه قدرت اسلام و دین می‌ترسد، تصریح کرد: ما مدیون امام و شهدا هستیم، انقلاب راحت به دست ما نرسیده است و باید در حفظ و نگهداری آن تلاش نماییم./ شبستان








تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد