صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


دهه فجر، دهه تشکر از امام راحل و مردم است

سرپرست فرمانداری لنگرود از افتتاح دو سد لاستیکی و کنارگذر لنگرود در دهه فجر خبر داد و گفت: کارهای خوب نظام باید به مردم اطلاع رسانی شود و امسال باید در برنامه های دهه فجر از ظرفیت رسانه های شهرستان بیشتر استفاده شود. به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری لنگرود […]

کد خبر : 34184 | ۱۱:۲۵ ق.ظ | ۱۹ دی , ۱۳۹۷

سرپرست فرمانداری لنگرود از افتتاح دو سد لاستیکی و کنارگذر لنگرود در دهه فجر خبر داد و گفت: کارهای خوب نظام باید به مردم اطلاع رسانی شود و امسال باید در برنامه های دهه فجر از ظرفیت رسانه های شهرستان بیشتر استفاده شود.
به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری لنگرود در جلسه ستاد دهه فجر گفت: دهه فجر، دهه قدر انقلاب است و باید تلاش کنیم این دهه به عنوان دهه ای مد نظر قرار بگیرد که در طول سال از دستاوردهای آن استفاده شود.

دهه فجر را دهه تشکر از امام راحل و مردم دانست و افزود: امام راحل به ما  درس مبارزه با استبداد و استکبار داد و روحیه امید را در ما زنده کرد.
وی ادامه داد: بازخوانی و بازنگری دستاوردهای انقلاب نشان دهنده این است ک کشور  با همان اهداف اصلی در برپایی نظام‌جمهوری اسلامی و انقلاب همچنان به مسیر خود ادامه می دهد.
رنجبر، تنها حربه دشمن را ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین عنوان و تصریح کرد: کشور ما با تمام قوا و استقامت و با هدایت رهبر فرزانه انقلاب به مسیر خود ادامه می دهد و تلاش می کنیم که برنامه های چهل سالگی انقلاب نیز با شکوه بیشتری برگزار شود.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال دو سد لاستیکی و کنارگذر لنگرود افتتاح می شود‌، اظهار کرد: کارهای خوب نظام باید  به مردم اطلاع رسانی شود و امسال باید در برنامه های دهه فجر از ظرفیت رسانه های شهرستان بیشتر استفاده شود.
سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه برنامه های ایام الله دهه فجر امسال با رویکرد جدیدی ارائه می شود، تصریح کرد: گفتگوی بین نسل ها امر مهمی است که باید در برنامه های این دهه بیشتر  توجه شود و میزگردهای تخصصی گفتمان اسلامی نیز برای اقشار مختلف برگزار شود.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد