صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
حضور آیت‌الله فلاحتی در منزل جانبازان گرانقدر استان

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: با حضور در منزل جانبازان بیش از آن که به آنها روحیه بدهیم از اقتدار، عظمت و معنویت این عزیزان به ویژه خانوادهای جانبازان روحیه می گیریم. آیت الله رسول فلاحتی امروز به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفصل عباس(ع) و روز جانباز با حضور در منزل سه جانباز گیلانی […]

کد خبر : 35664 | ۱۱:۳۸ ب.ظ | ۲۱ فروردین , ۱۳۹۸

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: با حضور در منزل جانبازان بیش از آن که به آنها روحیه بدهیم از اقتدار، عظمت و معنویت این عزیزان به ویژه خانوادهای جانبازان روحیه می گیریم.

آیت الله رسول فلاحتی امروز به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفصل عباس(ع) و روز جانباز با حضور در منزل سه جانباز گیلانی با آنها دیدار و گفتگو کرد.
وی با تبریک روز ولادت با سعادت حضرت ابوالفصل عباس(ع) به تمام جانبازان سراسر کشور عزیز اسلامی به ویژه جانبازان سرافراز گیلانی اظهار کرد: طبق وظیفه ای که از طرف مقام معظم رهبری به نمایندگان ایشان در استان ها محول شده، وظیفه داریم به منظور قدردانی با جانبازار سرافراز کشور دیدار داشته باشیم.
امام جمعه رشت با بیان اینکه نمی توانیم قدردان تلاش های جانبازان باشیم، تصریح کرد: با حضور در منزل جانبازان بیش از آن که به آنها روحیه بدهیم از اقتدار، عظمت و معنویت این عزیزان به ویژه خانوادهای جانبازان روحیه می گیریم.
آیت الله فلاحتی به تحمل سختی جانبازان اشاره کرد و افزود: عزت مردم در سایه تلاش جانبازان کسب شده و این جانفشانی را نمی توان جبران کرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه جانبازان و ایثارگران با خداوند عهد بستند، بیان کرد: اجر جانبازان و ایثارگران با خداوند است.
وی، اقتدار و وحدت موجود در جامعه را برگرفته از تلاش جانبازان و ایثارگران دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان سر سفره شهدا، جانبازان و ایثارگران نشسته اند.
دیدار با ۹۹ جانباز گیلانی در راستای طرح علمداران حماسه
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در جریان دیدارهای مذکور گفت: امروز طرح علمداران حماسه همزمان با سراسر کشور در استان اجرایی شده است.
عبدالله پاکاری افزود: ائمه جمعه گیلان به نمایندگی از مقام معظم رهبری به منظور تکریم و جانبازان با این قشر دیدار می کنند.
آیت الله فلاحتی با حضور در منزل غلامحسین زنجانیان جانباز شیمیایی ۷۰ درصد، حجت الاسلام سید مرتضی مهری نژاد جانباز ۲۵ درصد و محمد خلعتبری سرشار جانباز ۵۵ درصد از این جانبازان و خانواده های آنها تقدیر کرد.

.

.

.

.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد