صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
آمریکایی‌ها ضربه شست و سیلی سپاه را احساس کردند

امام‌جمعه رودبار با اشاره به توانمندی‌های سپاه در بخش‌های مختلف گفت: آمریکایی‌ها ضربه شست و سیلی سپاه را احساس کردند و نزدیکی مقر آمریکایی‌ها موشک نقطه زن سپاه فرود بیاید باید دست‌وپا بزند. حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن سیدمحمدی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته رودبار با گرامیداشت اعیاد شعبانیه اظهار کرد: یک جوان طراز […]

کد خبر : 35728 | ۳:۰۰ ب.ظ | ۲۳ فروردین , ۱۳۹۸

امام‌جمعه رودبار با اشاره به توانمندی‌های سپاه در بخش‌های مختلف گفت: آمریکایی‌ها ضربه شست و سیلی سپاه را احساس کردند و نزدیکی مقر آمریکایی‌ها موشک نقطه زن سپاه فرود بیاید باید دست‌وپا بزند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن سیدمحمدی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته رودبار با گرامیداشت اعیاد شعبانیه اظهار کرد: یک جوان طراز انقلابی، باید الگویش علی‌اکبر باشد.

وی با اشاره به نقش صداوسیما در معرفی الگوهای دینی افزود: صداوسیما پایش می‌لنگد و الگوهایی معرفی می‌کند که نشان از دین‌داری در آن نیست.

امام‌جمعه شهرستان رودبار با اشاره حرکت خصمانه ترامپ و دولت آمریکا نسبت به سپاه پاسداران، گفت: آمریکا نه با بحث هسته‌ای، برجام، سپاه و ارتش مشکل دارد بلکه آمریکا با اصل نظام مشکل دارد.

سیدمحمدی با اشاره به توانمندی‌های سپاه در بخش‌های مختلف بیان کرد: آمریکایی‌ها ضربه شست و سیلی سپاه را احساس کردند و نزدیکی مقر آمریکایی‌ها موشک نقطه زن سپاه فرود بیاید باید دست‌وپا بزند.

وی با بیان اینکه آمریکا از قدرت استراتژیک ایران و سپاه می‌ترسد افزود: آمریکایی‌ها خالق طالبان، القاعده و داعش بودند مردم دنیا را چه فرض کردند و بدانند امروز سازمان هوا و فضای سپاه شهرک‌های موشکی آماده شلیک هستند

امام‌جمعه شهرستان رودبار با اشاره به کمک‌های نوع‌دوستانه مردم به سیل‌زدگان گفت: در سیل اخیر بسیج، حوزه، علمیه، نیروی انتظامی و ارتش و سپاه همه پای‌کار بودند و برای کمک به سیل‌زدگان بسیج شدند.

سیدمحمدی با اشاره به کمک‌های مردمی در زمان زلزله سال ۶۹ رودبار خاطرنشان کرد: ۳۰ سال قبل مردم به کمک رودباری‌های زلزله‌زده شتافتند و حال نیز مردم رودبار به کمک سیل‌زدگان می‌شتابند.

وی با اشاره به کمک‌های میلیونی مردم رودبار به سیل‌زدگان افزود: مردم شهرستان رودبار چون دردکشیده و دردآشنا هستند در امورات خیر و کمک‌رسانی همیشه پیشگام بوده و هستند.

امام‌جمعه رودبار با انتقاد از برخی تغییر کاربری‌ها در رودبار بیان کرد: در منطقه کویر خودمان جهاد و امور اراضی یک سانت اجازه نمی‌دهد تغییر کاربری صورت گیرد اما در گیلان تغییر کاربری بسیار بد و نسنجیده صورت می‌گیرد.

سید محمدی با بیان اینکه برخی تغییر کاربری‌ها یک شهر را می‌تواند نابود کند گفت: یک نفر را آباد نکنیم صد نفر خراب؛ مسؤولین استان دنبال چه هستند؟ چرا دقت بیشتری به ارائه تغییر کاربری‌ها ندارند؟

امام‌جمعه شهرستان رودبار با بیان اینکه بارها فریاد زدم که حق مردم را تضییع نکنید تصریح کرد: علیرغم اینکه بارها در خصوص احقاق مردم شهرستان در پشت تریبون فریاد زدم اما مسؤولین فقط قول دادند ولی عمل نکردند، یک ریال از حق‌وحقوق مردم نباید نادیده گرفته شود اگر نمی‌توانید حق مردم را بگیرید بگذارید بروید چون بدرد مردم نمی‌خورید.

به گزارش فارس، ائمه جمعه شهرهای رودبار، منجیل، لوشان و رستم‌آباد به‌منظور حمایت از پاسداران و محکوم کردن جبهه کفر و آمریکای جنایتکار لباس سپاه و پاسداری بر تن کردند و در خطبه‌های نماز جمعه حضور داشتند همچنین بعد از اقامه نماز راهپیمایی باشکوهی در شهرستان رودبار به جهت حمایت از پاسداران جان‌برکف برگزار شد./ فارس
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد