صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
آمریکا بزرگترین کشور تروریست و حامی تروریسم در دنیاست

امام جمعه اسالم حمایت کشورهای مرتجع عربی منطقه از قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی را نشان‌دهنده همپیمانی آنان با آمریکا در حمایت از تروریسم دانست و یادآور شد: آمریکا تنها کشور تروریست و حامی تروریسم در دنیاست. حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدجواد باقری در خطبه‌های نماز جمعه شهر اسالم،‌ با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی […]

کد خبر : 35731 | ۳:۰۱ ب.ظ | ۲۳ فروردین , ۱۳۹۸

امام جمعه اسالم حمایت کشورهای مرتجع عربی منطقه از قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی را نشان‌دهنده همپیمانی آنان با آمریکا در حمایت از تروریسم دانست و یادآور شد: آمریکا تنها کشور تروریست و حامی تروریسم در دنیاست.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدجواد باقری در خطبه‌های نماز جمعه شهر اسالم،‌ با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، به بیان ویژگی‌های شخصیتی ایشان و معیارهای جوان موفق و شایسته از منظر متون دینی پرداخت.

وی ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین‌ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی و تبریک این روز به دلاورمردان و حافظان مرزهای کشور عزیز اسلامی‌مان، گفت: ارتش مومن، انقلابی، مقتدر و توانمند ما همیشه در کنار سپاه و بسیج و نیروهای انتظامی مایه افتخار و آرامش کشور و مردم ما هستند و در حادثه سیل اخیر هم به خوبی مردم را همراهی کردند.

امام جمعه اسالم در ادامه به اقدام غیر قانونی و خصمانه رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران و قرار دادن آن در فهرست گروه‌های تروریستی پرداخت و اظهار کرد: این اقدام نشانه اوج ضعف و ناتوانی دشمن در برابر قدرت روزافزون سپاه پاسداران است.

باقری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر میدان‌داری سپاه در همه عرصه‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی، سازندگی و فرهنگی، تصریح کرد:‌ امروز پاسداران هزاران کیلومتر دورتر و در کنار حرم حضرت زینب(س) خار چشم اسرائیل شده‌اند و آمریکا با هزینه هفت تریلیون دلاری در منطقه نتوانسته هیچ موفقیتی به دست بیاورد و لذا کینه خود را اینگونه بروز خواهد داد.

وی حمایت کشورهای مرتجع عربی منطقه از اقدام ترامپ را نشان‌دهنده همپیمانی آنان در حمایت از تروریسم دانست و یادآور شد: تروریسم ساخته دست آمریکا و ابرقدرت‌های غربی است و اگر کسی اندکی مطالعه درخصوص تاریخ معاصر داشته باشد، خواهد فهمید که آمریکا تنها کشور تروریست و حامی تروریسم در دنیاست./ فارس
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد