صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


امام خمینی(ره) ایستادگی با دست خالی را به بشریت آموخت

مشاور فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) ایستادگی با دستان خالی را به بشریت آموخت، خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم به اندازه توان و اعتقادات خود برابر دشمن ایستادگی کنیم وعده قرآن محقق شده و پیروزی از آن ما خواهد. سردار خسرو عروج  در مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت […]

کد خبر : 36629 | ۸:۵۸ ق.ظ | ۱۵ خرداد , ۱۳۹۸

مشاور فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) ایستادگی با دستان خالی را به بشریت آموخت، خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم به اندازه توان و اعتقادات خود برابر دشمن ایستادگی کنیم وعده قرآن محقق شده و پیروزی از آن ما خواهد.
سردار خسرو عروج  در مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) که همزمان با پنجمین سالگرد خاکسپاری سه شهید گمنام دفاع مقدس در گلزار شهدای انزلی برگزار شد ضمن تسلیت ایام، اظهار کرد: امام راحل هیچ چیزی را برای خودشان نمی خواستند و به این موضوع دشمنان امام (ره) نیز اعتراف کرده اند.
وی به تشریح سبک زندگی امام خمینی (ره) پرداخت و سپس اظهار کرد: شبکه های بیگانه و استکبار جهانی به دنبال نمایش مستند هایی از زندگی امام (ره) هستند، اما نتوانسته اند و نمی توانند ذره ای ضعف در زندگی ایشان پیدا کنند.
 
مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: امام خمینی (ره) معتقد بودند انسان باید برای اعتقاداتش بجنگد؛ گزارشات ساواک حاکی از آن است که سبک مبارزه امام (ره) اینگونه بوده است.
 
سردار عروج تاکید کرد: حضرت امام ثابت کردند که مردم اختیاری و انفرادی می جنگند و در حرکت در این مسیر، کیفیت مهم تر از تعداد است.
 
وی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) به بشریت آموخت می توان تنها و با دستان خالی در برابر دشمن ایستاد، عنوان کرد: این آموزه امام (ره) را ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد؛ امروز و در جنگ تمام عیاری که دشمنان علیه انقلاب و نظام راه انداخته اند، اگر بتوانیم به اندازه توان و اعتقادات خود برابر دشمن ایستادگی کنیم وعده قرآن محقق شده و پیروزی از آن ما خواهد بود.
 
مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه خون شهدا حافظ انقلاب و نظام است، بیان کرد: دنیا می داند ایران فداییانی دارد که آخرت را به دنیا ترجیح می دهند و در صورت وقوع جنگ علیه این انقلاب و نظام پایان جنگ با شروع کننده آن نیست./ ایسنا

 

 

 
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد