صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


رژیم صهیونیستی در مقابل ایثارگری و جانفشانی شیعیان به‌زانو درآمده است

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان با اشاره به این که الگو‌های غربی، باعث انحراف جوانان از صراط مستقیم می‌شود و دشمن را گستاخ‌تر می‌کند گفت: عده‌ای دانسته یا ندانسته الگو‌های غربی را در سطح جامعه رواج می‌دهند که تدابیر داهیانه و امام گونه رهبر معظم انقلاب و همّت بلند فرزندان مسلمان و انقلابی این مرز […]

کد خبر : 36664 | ۶:۳۳ ب.ظ | ۱۹ خرداد , ۱۳۹۸

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان با اشاره به این که الگو‌های غربی، باعث انحراف جوانان از صراط مستقیم می‌شود و دشمن را گستاخ‌تر می‌کند گفت: عده‌ای دانسته یا ندانسته الگو‌های غربی را در سطح جامعه رواج می‌دهند که تدابیر داهیانه و امام گونه رهبر معظم انقلاب و همّت بلند فرزندان مسلمان و انقلابی این مرز و بوم همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار محمّد علی حق بین در یادواره ۱۳ شهید سرفراز روستای کمنی بخش دیلمان سیاهکل با بیان اینکه ادامه دادن به راه شهداء برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی و گذر از دوران سخت کنونی مورد تاکید است اظهار کرد: اهالی روستای کمنی مانند دیگر روستا‌ها و مناطق استان گیلان و میهن اسلامی در دوران دفاع مقدس ایثارگری و جانفشانی مثال زدنی داشته اند به طوری که از همین روستای کوچک ۱۳ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی شده است.

وی با اشاره به اینکه اهالی روستا برای دفاع از دستاورد‌های انقلاب در دوران دفاع مقدس از بذل مال و جان خود دریغ نداشته اند افزود: در جریان یکی از مراسم‌های برگزار شده در این روستا در همان دوران دفاع مقدس، اهالی تعداد ۸۰ راس گوسفند که همه دارایی آن‌ها را تشکیل می‌داد، به جبهه‌های جنگ تحمیلی اهداء کردند.

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان پیروی از فرمایشات امام راحل (ره) در دوران دفاع مقدس و مقاطع دیگر انقلاب همدلی را رمز پیروزی ملت مسلمان و انقلابی ایران دانست وتصریح کرد: حضرت امام راحل (ره) همواره در بیانات گهربار خویش، همگان را به وحدت کلمه، وحدت عمل و وحدت عمل توصیه و سفارش می‌کردند.

حق بین با اشاره به اینکه امروزه نیز پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (حفظ الله)) ادامه دادن راه شهدای گرانقدر می‌تواند توطئه‌های مختلف دشمنان نظام و انقلاب را خنثی نماید بیان کرد: خداوند ماه خداوند ما انسان‌ها را آفرید و مسیر‌های فراوانی را پیش‌روی ما نهاد و برای اینکه بشر در طول تاریخ مرتکب اشتباه نشود، پیامبران و امامان را برای راهنمایی و هدایت انسان‌ها به عنوان الگو قرار داد تا انسان‌ها کمتر دچار اشتباه شوند.

وی افزود: الگویی بی‌نظیر مانند حضرت فاطمه (س) نمونه‌ای از یک بانوی کامل است که از هر از حیث می‌توان از ایشان الگو گرفت.

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان همچنین با تأکید بر اهمّیت و ارزش بالای اقدام شهداء که در صحنه‌های کارزار با دشمن ایثارگری و جانفشانی کردند، گفت: امروزه باید ایثارگری و از خودگذشتگی شهداء الگو و سرمشق جوانان ما قرار بگیرد.

وی با اشاره به این که الگو‌های غربی، باعث انحراف جوانان از صراط مستقیم می‌شود و دشمن را گستاخ‌تر می‌کند گفت: عده‌ای دانسته یا ندانسته الگو‌های غربی را در سطح جامعه رواج می‌دهند که تدابیر داهیانه و امام گونه رهبر معظم انقلاب و همّت بلند فرزندان مسلمان و انقلابی که این مرز و بوم همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند و هرچند هزینه‌های سنگینی در این زمینه به نظام تحمیل شده است.

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان در ادامه همچنین نقشه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در لبنان و سوریه را مورد اشاره قرار داد و گفت: رژیم صهیونیستی که زمانی شعار از نیل تا فرات سر می‌داد امروز در مقابل ایثارگری و جانفشانی شیعیان، به زانو در آمده است.

سردار حق بین با بیان این زمینه‌های ایثارگری فرزندان این مرز و بوم را شهدای دفاع مقدس و شهدای امنیّت فراهم ساخته اند، گفت: امروز نیز همچون دوران جنگ تحمیلی جوانان ایران اسلامی مردانه و شجاعانه در برابر توطئه‌های دشمنان ایستاده و می‌جنگند.

وی جنگ در سوریه را فوق‌العاده سخت توصیف کرد و افزود: ماجرای سوریه داستانی پیچیده است چراکه نقشه نهایی دشمنان، جمع کردن طومار انقلاب اسلامی بوده و آن‌ها می‌خواستند به مرز‌های جمهوری اسلامی ایران وصل شوند.

سردار حق بین در این زمینه تصریح کرد: دشمن برای رسیدن به اهداف خود سه نقشه طراحی کرده بود که با هوشیاری مسئولان و همّت بلند و ایثارگری فرزندان این مرز و بوم هر سه نقشه در سوریه و عراق با شکست مواجه شد.

فرمانده لشکر ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه دشمن همیشه دشمن است، تاکید کرد: تا زمانی که در مسیر تعیین شده از سوی امام راحل (ره) و شهدای والامقام و رهبری معظم انقلاب گام برداریم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی که ناشی از تحریم کشور ما توسط دشمنان نظام و انقلاب است، بیان کرد: برای غلبه بر مشکلات اقتصادی طرح‌ها و برنامه‌هایی از سوی مسئولان نظام و کشور در دستور کار قرار دارد که انشاالله از این وضعیت که استکبار جهانی به کشور ما تحمیل کرده رهایی یابیم.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد