صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


آمریکا بزرگترین حامی تروریسم دولتی در جهان است +تصاویر نشست

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست ستاد هفتۀ بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که دوشنبه ۲۰ خردادماه در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، گفت: به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی، ششم لغایت دوازدهم تیرماه به دلیل کثرت اقدامات تروریستی دشمنان نظام علیه ملت ایران به‌عنوان هفتۀ […]

کد خبر : 36670 | ۱:۴۶ ب.ظ | ۲۰ خرداد , ۱۳۹۸

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست ستاد هفتۀ بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که دوشنبه ۲۰ خردادماه در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، گفت: به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی، ششم لغایت دوازدهم تیرماه به دلیل کثرت اقدامات تروریستی دشمنان نظام علیه ملت ایران به‌عنوان هفتۀ بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.

وی با تاکید بر ضرورت افشای چهرۀ واقعی و کریه استکبار جهانی به‌ویژه شیطان بزرگ، تصریح کرد: بازخوانی وقایع سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین اقدامات تروریستی گروهک‌های مورد حمایت آمریکا در ایران و منطقه، اهداف شوم و اقدامات ضدبشری مدعیان دروغین حقوق بشر را افشا می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه افشای حقوق بشر آمریکایی موجب بیداری وجدان‌های خفتۀ ملت‌ها و دولت‌های جهان خواهد شد، اظهار کرد: کدخدایان مدعی ادارۀ دنیا از اداره کشورهای خود عاجزند و برای حفظ قدرت از ارتکاب بزرگترین فجایع بشری هم ابایی ندارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، حمایت بی‌چون و چرای دولت آمریکا و شخص ترامپ از حکام جنایتکار صهیونیستی را دفاع از تروریسم دولتی دانست و بیان کرد: دفاع از رژیم جعلی، دژخیم و ظالم اسرائیل در برابر مردم مظلوم و ستم‌دیده فلسطین نمونۀ بارز حقوق بشری است که استکبار جهانی خود را منادی آن می‌داند.

وی با اشاره به سکوت سازمان ملل در برابر جنایات شیطان بزرگ علیه ملت آزاده ایران، گفت: عضویت دائم برخی کشورها در شورای امنیت و حق وتو، دو تبعیض بزرگ ضدحقوق بشری است که باعث‌شده نظام سلطۀ جهانی مدعی قیومیت مردم جهان باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه جنایات ضدحقوق بشری آمریکا مختص ایران و کشورهای اسلامی نیست، تصریح کرد: ردپای جنایات شیطان بزرگ از شرقی‌ترین نقطۀ قارۀ آسیا، هیروشیمای ژاپن و ویتنام تا کشورهای آمریکای مرکزی و حتی داخل خاک کشور آمریکا قابل مشاهده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ملت انقلابی ایران از تحریم‌ها و تهدیدهای هیچ کشوری نمی‌ترسد، اظهار کرد: تهدیدها و تحریم‌های ترامپ بیشتر از آنکه برخاسته از قدرت آمریکا باشد ناشی از وحشت و استیصال وی است.

وی با بیان اینکه دست آمریکای جهانخوار برای مردم مسلمان ایران رو شده زیرا این کشور بزرگترین حامی و مشوق تروریسم در جهان است، افزود: کشوری که منافع نامشروع خود را با ناامن جلوه‌دادن منطقه خاورمیانه، تحریک سران کشورهای منطقه و جنگ‌افروزی، دنبال می‌کند نمی‌تواند مدعی دفاع از حقوق بشر باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه آمریکا از حقوق بشر، دستاویزی برای استثمار مردم جهان و تامین منافع ضدحقوق بشری خود ساخته است، گفت: حقوق بشر پوششی برای جنایات ضدانسانی شیطان بزرگ و همدستی با اسرائیل و آل سعود در سرکوب مسلمانان و کودک‌کشی در فلسطین، یمن و… شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه آمار ۱۷ هزار نفری شهدای ترور ایران اسلامی اثبات می‌کند که مردم ایران بزرگترین قربانی تروریسم هستند، تصریح کرد: کدام کشور را در جهان سراغ دارید که رئیس‌جمهور، نخست وزیر، رئیس قوه قضائیه و بهترین عالمان و سیاستمدارانش ترور شده و به شهادت رسیده باشند؟

وی با بیان اینکه شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی، همچون کوه در برابر همه تهمت‌ها و ناجوانمردی‌های دورۀ خود ایستاد و خم به ابرو نیاورد، اظهار کرد: این شهید بزرگوار بزرگترین و ماناترین خدمات را به انقلاب اسلامی در فرصت کوتاه خدمتگزاری خود به اسلام و ملت ایران به‌عمل آورد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، شهید بهشتی را فقیهی مجاهد و مبارزی نستوه دانست و اظهار کرد: خدمات ماندگار شهید بهشتی، تداوم انقلاب اسلامی ایران را تضمین کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) دربارۀ این شهید بزرگوار که فرمودند: «بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان بود»، افزود: شهید بهشتی یار صدیق امام(ره) بود که عمر گرانبهای خود را وقف انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر ولایت فقیه کرد.

وی با بیان اینکه شهادت شهید بهشتی و ۷۲ کبوتر خونین‌بال حادثۀ هفتم تیر یکی از غمناک‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی را رقم زده است، گفت: هدف دشمنان نظام و مهره‌های وابسته و خودفروختۀ داخلی از به‌شهادت رساندن فرزندان راستین میهن اسلامی ایجاد ترس، آشوب و در نهایت تضعیف و شکست انقلاب اسلامی بود اما به لطف الهی و هوشیاری حضرت امام(ره)، ترور ناجوانمردانۀ مسئولان انقلاب اسلامی ثمره‌ای جز طرد همیشگی منافقین و انزوای جریان ضدانقلاب نداشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به شهادت چهار بزرگمرد گیلانی در حادثۀ تروریستی هفتم تیر، تصریح کرد: شهیدان دکتر حسن عضدی، سیف‌الله عبدالکریمی، محمدصادق اسلامی، جواد سرافراز و ۱۰۴ شهید ترور گیلان، نماد غیرت و رشادت دلیرمردان سرزمین میرزا کوچک جنگلی و جانفشانی گیلانیان جسور در راه پاسداری از انقلاب اسلامی و ولایت هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به واقع‌شدن هفتم تیر در روز جمعه اشاره کرد و افزود: مراسم استانی سی و هشتمین سالگرد شهادت شهید بهشتی و ۷۲ کبوتر خونین‌بال حادثۀ تروریستی هفتم تیر با سخنرانی یکی از شخصیت‌های ملی قبل از خطبه‌های نمازجمعه در مصلای امام خمینی(ره) شهر رشت برگزار خواهد شد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد