صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

مردم ایران با انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب پیوندی ناگسستنی دارند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که مردم با آرمان ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب پیوند ناگسستنی دارند افزود: امروز دشمن با نفوذ گسترده در حوزه فرهنگی در صدد تهی کردن آرمان ها و باورهای مردم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی […]

کد خبر : 37425 | ۱۲:۳۵ ب.ظ | ۱۱ شهریور , ۱۳۹۸

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که مردم با آرمان ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب پیوند ناگسستنی دارند افزود: امروز دشمن با نفوذ گسترده در حوزه فرهنگی در صدد تهی کردن آرمان ها و باورهای مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه تکریم و معارفه رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری امام حسین (ع) اظهار داشت: نظام و انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت عاشورا بوده و امروز جمهوری اسلامی در ۲ میدان کارزار درگیر با نظام سلطه است.

وی با اشاره به اینکه وقتی در سال ۸۸ یک فتنه صد در صد استکباری با هدف براندازی نظام شکل گرفت، روح عاشورایی بود که فتنه را درهم پیچید، افزود: فتنه سال ۸۸ با اقداماتی غیر از روح عاشورایی قابل جمع کردن نبود.

لطفی خاطرنشان کرد: سال گذشته در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم تورم بی سابقه ۵۰ الی ۶۰ درصدی که بر مردم ملموس بود برخلاف نظام سلطه مردم بازهم به خیابان ها آمدند و با رفتن به سمت مکتب اهل بیت صبر و مقاومت را در پیش گرفتند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: عاشورا صرفا به روضه و سینه زنی نیست باید از عاشورا درس گرفت چون امام حسین برای اسلام شهید شد و هیچ فریضه ای بالاتر از حفظ اسلام نیست.

لطفی بیان کرد: چون دشمن در عرصه نظامی شکست خورد، امروز جمهوری اسلامی در دو میدان کارزار عرصه اقتصادی و فرهنگی درگیر با نظام دشمنان است که در عرصه اقتصادی آحاد مردم را هدف قرار داد و در عرصه فرهنگی برای تهی کردن باورهای مردم گام برداشته است.

وی اضافه کرد: کارآمدی مانور حضور مردم در صحنه از هر مانوری کارآمدی بیشتری دارد همه توطئه های دشمن با حضور مردم در صحنه خنثی می شود که مردم علیرغم تحریم ها سال ۹۷ در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پیدا کردند و دشمن دانست که با این مردم نمی تواند طرف شود.

وی عنوان کرد: سال ۹۷ علیرغم اوج تنگنای معیشتی مردم، سیاه نمایی دشمن و برودت هوا حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر از هر سال بود و میانگین کشوری حضور مردم در راهپیمایی سال قبل نسبت به سال های پیشین افزایش ۳۰ درصدی داشت و این نشان می دهد که مردم با آرمان ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی پیوند ناگسستنی دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: ۲۴ نهاد و ارگان عضو رسمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند و اگر افتخاری است که در خدمت مردم بصیر هستیم ازآن همه ادارات عضو است و افتخار می کنیم که ما زمینه هماهنگی را برای فعالیت این ارگان ها در برنامه های مناسبتی و مذهبی فراهم می کنیم.

لطفی با ابراز تاسف از نبود بودجه عمرانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلایه کرد و بیان داشت: علیرغم نبود اعتبارات تلاش کردیم تا یک مجتمع فرهنگی برای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی احداث کنیم که هم کار ستادی و هم کار فرهنگی در استان انجام گیرد و به دلیل عدم همکاری ادارات فرهنگی در اهدای زمین مجبور به خرید زمین از مالک خصوصی شدیم در حالیکه در سایر استان های کشور ادارات دولتی زمین در اختیار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار دادند.

وی در پایان از همدلی و صمیمیت و یکپارچگی مردم در برگزاری مراسم حساس چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهترین نحو ممکن تقدیر کرد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد