صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


انتصاب اعضای هیات نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی گیلان

با حکم آیت الله جنتی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان منصوب شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله جنتی رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حکمی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان منصوب شدند. گفتنی است در احکام جداگانه‌ای حجت الاسلام مجتبی اشجری را […]

کد خبر : 37544 | ۶:۱۰ ب.ظ | ۵ مهر , ۱۳۹۸

با حکم آیت الله جنتی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله جنتی رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حکمی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان منصوب شدند.

گفتنی است در احکام جداگانه‌ای حجت الاسلام مجتبی اشجری را به عنوان رئیس، احمد قنبریان قائم مقام و حجت الاسلام غلامحسن تسخیری، سید مهدی فلاح میری و محمد جلایی به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گیلان منصوب کرد.

در بخشی از احکام صادره خطاب به این اعضا آمده است:

با عنایت به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران انتخابات و نظارت بر آن امری تعیین کننده و سرنوشت ساز است لذا ضروری است با سرلوحه قرار دادن مبانی دینی و رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با رویکردی انقلابی و ملاک قرار دادن قانون و موازین شرعی و اخلاقی وظایف خود را با کمال دقت و قدرت انجام دهید.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد