صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


بصیرت سیاسی مردم در برابر فتنه برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد ماند

امام جمعه رودسر با تأکید بر لزوم توجه به شاخص ها در انتخاب افراد، گفت: باید مراقب نفوذی ها در داخل باشیم. حجت الاسلام تقی روحانی ظهر دوشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی در سالن پاس نیروی انتظامی رودسر با اشاره به اینکه ۹ دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: ۹ […]

کد خبر : 38403 | ۱۲:۰۱ ب.ظ | ۹ دی , ۱۳۹۸

امام جمعه رودسر با تأکید بر لزوم توجه به شاخص ها در انتخاب افراد، گفت: باید مراقب نفوذی ها در داخل باشیم.

حجت الاسلام تقی روحانی ظهر دوشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی در سالن پاس نیروی انتظامی رودسر با اشاره به اینکه ۹ دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: ۹ دی انقلاب ثانی ملت ایران است گرامیداشت این حماسه میلیونی در پاسداری از انقلاب و خون شهیدان و در اطاعت پذیری و پیروی از راه ولایت است.

روحانی با تأکید بر اینکه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری نباید حماسه ۹ دی هرگز فراموش شود، افزود: دشمن به دنبال بهانه‌ای برای ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور است و انتخابات دوم اسفند ماه می‌تواند این بهانه باشد لذا نیازمند هوشیاری ملت و مسئولان هستیم.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه در فتنه سال ۸۸ اصل نظام نشانه گرفته شده بود، گفت: بعد از حادثه عاشورای سال ۸۸ ملت ایران با بصیرت و دشمن شناسی به موقع وارد میدان شده و طومار دشمن و فتنه گران را بستند.

وی با اشاره به هوشیار ملت برای جلوگیری از نفوذ دشمن در میان آنها تصریح کرد: حرکت مردمی در حماسه ۹ دی برای تحکیم پایه‌های دینی و نظام جمهوری اسلامی و خنثی کردن ترفند و توطئه‌های دشمنان بود و به عنوان سرمایه‌ای عظیم می‌توان آن یاد کرد.

حجت الاسلام روحانی در ادامه با بیان اینکه حضور خود جوش ملت ایران در حماسه ۹ دی فراموش نشدنی است، ادامه داد: حفظ نظام و دستاوردهای به دست آمده از خون شهدا بر همه واجب است و این ملت به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد فتنه گران در کشور فتنه انگیزی کنند.

وی با اشاره به اینکه در ۹ دی سال ۸۸ ملت ایران بصیرت، دشمن شناسی، وقت شناسی خود را به نمایش گذاشته و مشت محکمی بر دهان استکبار زدند، افزود: دشمنان طی چهل سال تلاش خود را برای براندازی نظام به کار بستند اما، همواره اتحاد، وحدت و پایبندی مردم به ارزش‌های اسلام و انقلاب مانع تحقق اهداف پوچ دشمنان شد.

امام جمعه رودسر تاکید کرد: بصیرت سیاسی مردم در مقابل فتنه دشمنان برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه نباید اجازه دهیم تاریخ دوباره تکرار شود، گفت: در مسیر انقلاب نباید نگاه به افراد و شخصیت‌ها باشد بلکه شاخص‌ها مد نظر قرار گیرد.

روحانی با بیان اینکه امروز نفاق مدرن و در شکل و شمایل جدید در عرصه انقلاب جلوه می‌کند، اظهار کرد: این نوع نفاق بسیار خطرناک‌تر از منافقین اول انقلاب است نباید بگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیافتد و باید مواظب نفوذی‌ها باشیم./ مهر


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد