صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

راه‌اندازی حسینیه سیار دهه دوم محرم در گیلان

مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به اجرای طرح حسینیه سیار همزمان با دهه دوم محرم، گفت: این طرح در رشت و انزلی اجرا می شود. حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نشست راه اندازی حسینیه‌های سیار در سواحل، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای ترویج شور و شعور حسینی حسینیه سیار راه […]

کد خبر : 40598 | ۲:۳۳ ب.ظ | ۱۶ شهریور , ۱۳۹۹

مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به اجرای طرح حسینیه سیار همزمان با دهه دوم محرم، گفت: این طرح در رشت و انزلی اجرا می شود.

حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نشست راه اندازی حسینیه‌های سیار در سواحل، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای ترویج شور و شعور حسینی حسینیه سیار راه اندازی می‌شود.

وی در ادامه به راه اندازی حسینیه سیار در دهه نخست محرم در شهرستان رشت نیز اشاره کرد و افزود: همزمان با دهه دوم محرم راه اندازی حسینیه سیار در محلات رشت همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل اوقاف گیلان با بیان اینکه این طرح از پنجم تا دوازدهم محرم با انجام فعالیت‌های تبلیغی و عزاداری در محلات رشت انجام خواهد شد، گفت: این حسینیه در بندر انزلی نیز راه اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح در دهه دوم محرم از عصر امروز ۱۵ شهریور ماه در شهرک گلسار رشت اجرایی می‌شود، ادامه داد: پیرکلاچای یکی دیگر از مناطقی است که عصر دو شنبه میزبان حسینیه سیار خواهد بود.

حجت الاسلام علیزاده افزود: سوم حسینیه سیار نیز عصر سه شنبه ۱۸ شهریور در روستای ساحلی گلشن انزلی برگزار خواهد شد./ مهر
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد