صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

تلاش استکبار جهانی، خدشه دار کردن هویت جامعه اسلامی است

حجت الاسلام مجتبی پوریوسفی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان در نشست هم اندیشی با جمعی از هنرمندان و فعالان رسانه ای استان که به‌مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شنبه ۱۹ مهرماه در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، یوم‌الله ۱۳ آبان را نماد استکبارستیزی ملت ایران دانست و […]

کد خبر : 40862 | ۴:۱۵ ب.ظ | ۱۹ مهر , ۱۳۹۹

حجت الاسلام مجتبی پوریوسفی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان در نشست هم اندیشی با جمعی از هنرمندان و فعالان رسانه ای استان که به‌مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شنبه ۱۹ مهرماه در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد، یوم‌الله ۱۳ آبان را نماد استکبارستیزی ملت ایران دانست و اظهار کرد: بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نباید به شعارزدگی ختم شود زیرا اگر شعارهای اصیل ۱۳ آبان و تفکر استکبارستیزی در عمق جان جامعه و مسئولانی که در حال تصمیم گیری برای کشور و ملت هستند، ننشیند؛ انقلاب اسلامی و نظام متحمل ضربه دشمن می شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان، تقلیل دادن برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان به دانش آموزان را موجب انحراف از موضوع اصلی استکبارستیزی دانست و اضافه کرد: اقشار مختلف جامعه باید بدانند که ایران در تاریخ معاصر ۲۰۰ ساله خود چقدر با استکبار جهانی درگیری داشته و کجاها به پیروزی رسیده و کجاها متحمل شکست شده است.

حجت الاسلام پوریوسفی با بیان اینکه هنرمندان متعهد و انقلابی می توانند پیش قراول دیگر اندیشمندان در تبیین اندیشه های ناب معمار کبیر انقلاب اسلامی باشند، گفت: امروز باید فضای سایبری با فعالیت‌های هنری، اشعار و طراحی های گرافیکی جلوه گر شعارهای اصیل انقلاب اسلامی در سطح جامعه باشد.

وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای خدشه دار کردن هویت جامعه اسلامی، عنوان کرد: امروز استکبار جهانی بنیان خانواده را نشانه گرفته و به دنبال تزلزل خانواده است و اگر مردم این هدف شوم را دریافت کنند، دشمنی و ضدیت خود را با استکبار جهانی قاطعانه نشان می دهند.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان، مراکز آموزشی و محل حضور جوانان را یکی دیگر از حوزه‌های توطئه استکبار دانست و تصریح کرد: دشمنان می خواهند جوان و نوجوان ما دیگر علاقه ای به کسب علم و دانش نداشته باشند و به سمت علوم لاینفع به جای علوم سودمند ریشه ای، هویتی، اصیل و اسلامی برود. تقلیل جایگاه استاد و معلم به عنوان الگوهای بزرگ اسلامی از توطئه های استکبار است.

وی با بیان اینکه دشمن با تلاش خود طی سال های اخیر برکات بزرگان علمی و دینی را از جوانان ما گرفته است، گفت: امروز توطئه ای علیه بزرگان معرفت و دین به راه افتاده تا اثر آنان در سطح جامعه کم‌رنگ شود. متاسفانه نسل جوان دانشمندان و فرهیختگان خود را نمی شناسد و همین عدم شناخت موجب کاهش اثرگذاری این بزرگان می شود.

حجت الاسلام پوریوسفی با تاکید بر لزوم مقابله با نقشه های استکبار جهانی، افزود: اگر اقدامات فرهنگی و هنری لازم را انجام ندهیم، آرام آرام تفکر استکباری در دل جوانان و نوجوانان ما نفوذ می کند لذا از هنرمندان خوش فکر انقلابی می خواهیم تولیدات محتوایی خود را به سمت هویت سازی نسل جوان ببرند و یوم‌الله ۱۳ آبان زمینه مناسبی برای یک خروجی هنرمندانه با محوریت تبیین مسئله استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و جنایت و فساد خواهد بود.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد