صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

بخش سوم رزمایش مواسات در گیلان ۲۳ مهرماه برگزار می‌شود

 رئیس قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه گیلان گفت: فقدان موبایل و تبلت بین دانش آموزان نیازمند از موضوع های مهم محسوب می شود و اگر بخشی از کمک های مومنانه به این سمت هدایت شود، اثرگذار است. آیت الله رسول فلاحتی در جلسه قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان با قدردانی از تلاش […]

کد خبر : 40865 | ۸:۴۵ ق.ظ | ۲۲ مهر , ۱۳۹۹

 رئیس قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه گیلان گفت: فقدان موبایل و تبلت بین دانش آموزان نیازمند از موضوع های مهم محسوب می شود و اگر بخشی از کمک های مومنانه به این سمت هدایت شود، اثرگذار است.

آیت الله رسول فلاحتی در جلسه قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان با قدردانی از تلاش همه دست اندرکاران این رزمایش اظهار کرد: روند اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در گیلان تاکنون بسیار خوب بوده است.

وی به دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در گیلان اشاره کرد و افزود: مرحله نخست رزمایش مواسات از ابتدای شیوع کرونا آغاز شده بود و مرحله دوم این رزمایش در قالب سه بخش در استان برنامه ریزی شده است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بخش نخست از مرحله دوم رزمایش مواسات از آغاز محرم ماه تا اربعین سال جاری در گیلان اجرایی شده است، تصریح کرد: هفته آینده از ۲۳ مهرماه جاری بخش سوم از مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان اجرا می شود.

آیت الله فلاحتی، اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در گیلان را بسیار عالی دانست و بیان کرد: کمک های نظام به ویژه خیران در قالب رزمایش مواسات بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع می شود و در واقع این رزمایش کمک های مردم به مردم است.

وی به آسیب شیوع بیماری کرونا در بخش های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: تاثیر پدیده نامیمون بیماری کرونا در همه بخش های جوامع بشری قابل مشاهده است و کاهش تولید و به موازات آن افزایش بیکاری را به همراه داشته است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تاثیرگذاری شیوع بیماری کرونا در بخش های علمی، خاطرنشان کرد: حقیقتا برای رفع بلای کرونا نیازمند دعای ملی هستیم ضمن اینکه کمک هایی که نظام و خیران می کنند، جای شکرگزاری دارد.

آیت الله فلاحتی، کمک های مومنانه در راستای رزمایش مواسات را برای جامعه آرامش بخش عنوان کرد و یادآور شد: فقدان موبایل و تبلت بین دانش آموزان آسیب پذیر از موضوع های مهم محسوب می شود و اگر بخشی از کمک های مومنانه به این سمت هدایت شود، اثرگذار است.

وی با بیان اینکه رسانه ها به ویژه صدا و سیما در رزمایش مواسات و کمک مومنانه فعالیت خوبی داشته اند، اظهار کرد: صدا و سیمای مرکز گیلان برنامه ریزی خوبی در این عرصه داشته است.

۲۳ مهرماه جاری اجرای بخش سوم از مرحله دوم رزمایش مواسات در گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در جلسه مذکور به توزیع ۲۴۱ هزار بسته معیشتی آسیب دیدگان از بیماری کرونا در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه تاکنون در این استان اشاره کرد و گفت: ۲۳ مهرماه جاری بخش سوم از مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان اجرا می شود.

حجت الاسلام ولی الله عادلی سخنگوی رزمایش مواسات و کمک مومنانه گیلان نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: رزمایش مواسات بهترین فرصت را برای کمک خیران به نیازمندان فراهم کرده است.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد