صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

دشمن با ترویج «تفکر لیبرالی» به‌دنبال پیاده‌سازی اهداف شوم خود است

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: دشمنان انقلاب و نظام برای رسیدن به اهداف شوم خود درصدد ترویج تفکر لیبرالی در جامعه هستند تا از ارزش‌های والای اسلامی دور شویم. سید اکبر قاسمی در دیدار با فرمانده پایگاه‌های حوزه مقاومت بسیج ۴ شهری خواهران با بیان اینکه امام خمینی(ره) بعد معنویت، عقلانیت و عدالت را […]

کد خبر : 40868 | ۸:۵۲ ق.ظ | ۲۲ مهر , ۱۳۹۹

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: دشمنان انقلاب و نظام برای رسیدن به اهداف شوم خود درصدد ترویج تفکر لیبرالی در جامعه هستند تا از ارزش‌های والای اسلامی دور شویم.

سید اکبر قاسمی در دیدار با فرمانده پایگاه‌های حوزه مقاومت بسیج ۴ شهری خواهران با بیان اینکه امام خمینی(ره) بعد معنویت، عقلانیت و عدالت را دنبال می‌کردند اظهار داشت: دشمنان نظام قصد دارند این ابعاد را به انحراف بکشانند اما رهبر معظم انقلاب با تدابیر خود همواره این اهداف را در جامعه دنبال کرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام لحظه‌ای از خباثت و توطئه افکنی علیه ملت ایران دست برنمی‌دارند افزود: بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت باید با اخلاص، بصیرت و اقدام به‌موقع دربرابر فتنه‌ها و دشمنی‌ها بایستند.

وی با اشاره به اینکه استکبارستیزی، دستگیری از محرومان و قانون‌مداری از جمله شاخصه‌های بعد عقلانیت محسوب می‌شوند بیان کرد: بسیجی واقعی باید در کردار خود ایمان، توکل، ولایتمداری و اخلاص داشته باشد تا به اهداف والای نظام برسیم.

قاسمی خطاب به فرماندهان پایگاه‌های مقاومت خاطرنشان کرد: در فعالیت‌های خود حفظ روحیه جهادی، رسیدگی به فقرا و محرومان، عدالت‌طلبی و مبارزه با مفاسدی همچون تبعیض را درنظر بگیرید زیرا این ویژگی‌ها شما را در رسیدن به مقصود یاری می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه دشمنان انقلاب و نظام برای رسیدن به اهداف شوم خود درصدد ترویج تفکر لیبرالی در جامعه هستند گفت: دشمنان ملت ایران اشرافی‌گری و تفکر و سبک زندگی غربی را بین مردم ترویج می‌کنند تا از ارزش‌های والای اسلامی دور شویم.

وی پایگاه‌های بسیج را نمونه‌ای کوچک از سپاه انقلابی دانست و ابراز داشت: با همفکری متخصصان بسیجی و تشکیل حلقات صالحین مشکلات منطقه خود را شناسایی کنید و با روحیه جهادی در پی رفع آن باشید و بدانید که خدمت به ضعفا کلید حل مشکلات جامعه است.

قاسمی با تاکید بر اینکه فرماندهان پایگاه‌های بسیج مقاومت باید روی مشکلات و ظرفیت‌های موجود در مناطق خود اشراف اطلاعاتی داشته باشند افزود: ظرفیت‌ها و توانمندی‌های محلات را شناسایی کنید و برای رفع معضلاتی همچون فقر و اعتیاد و بیکاری برنامه‌هایی را تدوین و اجرایی کنید./ تسنیم
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد