صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاراه شهید «فخری‌زاده» متوقف نخواهد شد

استاندار گیلان با اشاره به اینکه با ترور شهید فخری زاده راه وی متوقف نخواهد شد و ملت ایران هرگز این جنایات را فراموش نمی کنند، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی دچار اشتباه محاسباتی شده اند. به گزارش مهر، ارسلان زارع ظهر شنبه در جمع مدیران با اشاره به شهادت «محسن فخری زاده» معاون وزیر دفاع […]

کد خبر : 41176 | ۱۱:۵۸ ق.ظ | ۹ آذر , ۱۳۹۹

استاندار گیلان با اشاره به اینکه با ترور شهید فخری زاده راه وی متوقف نخواهد شد و ملت ایران هرگز این جنایات را فراموش نمی کنند، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی دچار اشتباه محاسباتی شده اند.

به گزارش مهر، ارسلان زارع ظهر شنبه در جمع مدیران با اشاره به شهادت «محسن فخری زاده» معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اظهار کرد: وی از شخصیت‌های برجسته علمی و دانشمندی متعهد به کشورمان بود.

وی با محکوم کردن این اقدام تروریستی، افزود: شهید فخری زاده سال‌ها در راستای ارتقای توانمندی‌های صنعت دفاعی کشور تلاش کرده است.

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات این چهره برجسته علمی کشور در زمینه ویروس کرونا، گفت: ساخت کیت‌ها تشخیصی یکی از دستاوردهای این دانشمند مجاهد بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه از دست دادن این دانشمند و چهره برتر علمی ضایعه‌ای دردناک است، تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی دچار اشتباه محاسباتی شده‌اند راه شهدا به ویژه شهید فخری زاده ادامه خواهد داشت.

زارع با بیان اینکه قطعاً عاملان این جنایت شناسایی و پاسخ قاطعی خواهند گرفت، بیان کرد: ملت ایران هرگز این اقدامات غیر انسانی را فراموش نخواهد کرد و با عزم راسخی در مسیر اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بر می‌دارند.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد