صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاشهید سلیمانی دلداده دنیا و متعلقات آن نبود

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهید سلیمانی دلداده دنیا نبود، گفت: «حاج قاسم» تنها برای خدا و اقتدار امت اسلامی گام بر می‌داشت. آیت الله رسول فلاحتی صبح دوشنبه در دیدار با دبیر تشخیص مصلحت نظام با اشاره شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: سردار سلیمانی یکی از یادگاران هشت سال دفاع […]

کد خبر : 41588 | ۷:۰۰ ب.ظ | ۱۵ دی , ۱۳۹۹

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهید سلیمانی دلداده دنیا نبود، گفت: «حاج قاسم» تنها برای خدا و اقتدار امت اسلامی گام بر می‌داشت.

آیت الله رسول فلاحتی صبح دوشنبه در دیدار با دبیر تشخیص مصلحت نظام با اشاره شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: سردار سلیمانی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بود.

وی با تاکید بر ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: انتقال ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه به ویژه نسل جوان هنر بزرگی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس برای انقلاب و نظام، افزود: این دستاوردها الگوهایی است که پایان ناپذیر است و برای نسل‌های بسیاری می‌تواند به عنوان نقشه راه محسوب شود.

آیت الله فلاحتی با اشاره به روحیه اخلاص و انقلابی رزمندگان دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: امروز همه نیازمند روحیه رزمندگان در جبهه‌های دفاع مقدس هستیم.

وی با بیان اینکه زمانی که خداوند بخواهد فردی را به یک جایگاه و مقام خاص برساند، قطعاً آن اتفاق رخ خواهد داد، اضافه کرد: این اتفاق برای سردار سلیمانی افتاد و خداوند به جایگاه بالایی رساند.

آیت الله فلاحتی ادامه داد: شهید سلیمانی در یک دهه اخیر به چنان جایگاهی رسید که رهبر معظم انقلاب می‌فرماید هنوز ناگفته‌ها و مطالب فراوانی از شهید سلیمانی بازگو نشده و ناشناخته مانده است.

امام جمعه رشت افزود: شهید سلیمانی دلداده دنیا نبود و تنها برای خدا و اقتدار امت اسلامی گام بر می‌داشت.

.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد