صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاشعار «مرگ بر آمریکا» ملت ایران محقق شده است

مسئول بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان گفت: اتفاقات اخیر در آمریکا نشان می‌دهد که شعار «مرگ بر آمریکا» ملت ایران محقق شده و همچنان به مسیر ضد استکباری خود ادامه می دهیم. به گزارش مهر، محمد مهدی نیازمند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت، ۱۹ دی را نقطه عطف تاریخ معاصر ایران عنوان […]

کد خبر : 41647 | ۱۰:۱۰ ب.ظ | ۱۹ دی , ۱۳۹۹

مسئول بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان گفت: اتفاقات اخیر در آمریکا نشان می‌دهد که شعار «مرگ بر آمریکا» ملت ایران محقق شده و همچنان به مسیر ضد استکباری خود ادامه می دهیم.

به گزارش مهر، محمد مهدی نیازمند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت، ۱۹ دی را نقطه عطف تاریخ معاصر ایران عنوان کرد و افزود: این واقعه انقلابی، مسیر حرکت مبارزاتی مردم علیه رژیم پهلوی را وارد عرصه دیگری کرد.

وی با بیان اینکه توهین عوامل پهلوی به امام خمینی و دین اسلام احساسات مردم را جریحه دار کرد و روحانیون و طلاب با همراهی مردم به خیابان‌ها آمدند و به هتاکی‌ها واکنش نشان دادند، بیان کرد: مأموران به سمت مردم تیراندازی کردند و در جریان این واقعه، تعدادی از مردم انقلابی به شهادت رسیدند.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه قیام ۱۹ دی زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی بود، افزود: مردم برای دفاع از اسلام و امام خمینی مقابل رژیم پهلوی ایستادند و در این راه شهدای زیادی نیز تقدیم انقلاب کردند.

نیازمند با تاکید بر اینکه آمریکا به دوران افول خود رسیده است، اظهار کرد: اتفاقات رخ داده در کنگره آمریکا، چهره واقعی این کشور را برای تمام دنیا نمایان ساخت.

وی با بیان اینکه سران آمریکایی بر خلاف ادعاهای خود، مرتکب جنایت‌های فراوانی شده اند، تصریح کرد: بالا رفتن معترضان از دیوارهای کنگره آمریکا یادآور تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان سال ۵۸ است.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان ادامه داد: اتفاقات اخیر در آمریکا نشان می‌دهد که شعار “مرگ بر آمریکا” ملت ایران محقق شده و ما همچنان به مسیر ضداستکباری خود ادامه خواهیم دهد.

وی با اشاره به اینکه ترامپ و بایدن با هم تفاوتی ندارند، عنوان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید به جای دل بستن به آمریکا، تحریم‌ها را خنثی کنیم زیرا مذاکره برای ما فایده‌ای ندارد.

نیازمند با بیان اینکه آمریکا با اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی قصد دارد که ما را به سمت میز مذاکره بکشاند اما همچون گذشته هوشیارانه مقابل آنها خواهیم ایستاد، گفت: ملت بصیر ایران با پیروی از رهبری، فریب سردمداران غربی به ویژه آمریکا را نمی‌خورند.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه قدس گیلان با تاکید بر ضرورت حفظ هوشیاری در برابر دشمن، خاطرنشان کرد: دشمن اگر ضعفی ببیند حتماً به ما آسیب می‌زند و ترور سردار سلیمانی و شهید فخری زاده نیز گواه این ادعاست.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد