صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاپویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» برای کمک به مردم زلزله‌زده

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت: مساجد و کانون‌های فهما استان گیلان، با شرکت در پویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» در کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده سی‌سخت مشارکت می‌کنند. محمدعلی رضوانی نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به پویش “مسجد؛ کانون مهر علوی” گفت: یکی از مهمترین مراکزی که در بحران‌ها و […]

کد خبر : 42284 | ۴:۵۰ ب.ظ | ۶ اسفند , ۱۳۹۹

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت: مساجد و کانون‌های فهما استان گیلان، با شرکت در پویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» در کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده سی‌سخت مشارکت می‌کنند.

محمدعلی رضوانی نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به پویش “مسجد؛ کانون مهر علوی” گفت: یکی از مهمترین مراکزی که در بحران‌ها و حوادث غیر مترقبه همیشه پای کار است و به ساماندهی نیروها و جمع‎‌آوری کمک‌های مردمی می پردازد مسجد است.

رضوانی نژاد با اشاره به اینکه ما شاهد هستیم که مساجد استان گیلان با کمک خیرین در شرایط سخت کرونایی پناهگاه و حامی اقشار مستضعف و نیازمند جامعه بودند، ادامه داد: امروز نیز در پویش «مسجد؛ کانون مهر علوی» که با هدف اطلاع رسانی از فعالیت‌های مساجد در کمک به مناطق زلزله زده سی سخت و همزمان با ولادت حضرت علی (ع) شکل گرفت، مشارکت کرده و با جمع آوری مساعدت‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست به کمک مردم شریف سی سخت و روستاهای اطراف خواهند شتافت.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که شیوع ویروس کرونا و سردی هوا بوجود آورده، مردم مناطق زلزله زده در وضعیت سختی قرار دارند، باید به کمک آنان بشتابیم.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان گفت: نیازمندی‌های فوری شامل اقلام گرمایشی نفتی و… همچون چراغ خوراک پزی، بخاری نفتی و گازوئیلی وهمچنین پتو و مواد غذائی به صورت کنسرو، آب معدنی و اقلام بهداشتی می‌باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اصحاب مسجد و اهالی مومن و ولایتمدار و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند هدایای نقدی را به شماره حساب  ۵٢٢٣۵٢٢٣١٩ و شماره کارت ۶١٠۴٣٣٧۴٢٨۵٠٨٠٣٨  به نام جمعیت هلال احمر واریز کنند.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد