صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضایوم‌الله ۱۲ فروردین از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران است

استاندار گیلان ۱۲ فروردین ماه را از ماندگارترین و مهمترین روزها در تاریخ معاصر کشورمان خواند و با تاکید بر ضرورت حفظ همدلی و مشارکت مردم برای پیشرفت گفت: جمهوری اسلامی، عزت و عظمت ملت ایران را احیاء کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جمع خبرنگاران؛ ۱۲ فروردین ماه […]

کد خبر : 42515 | ۱:۲۴ ب.ظ | ۱۲ فروردین , ۱۴۰۰

استاندار گیلان ۱۲ فروردین ماه را از ماندگارترین و مهمترین روزها در تاریخ معاصر کشورمان خواند و با تاکید بر ضرورت حفظ همدلی و مشارکت مردم برای پیشرفت گفت: جمهوری اسلامی، عزت و عظمت ملت ایران را احیاء کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جمع خبرنگاران؛ ۱۲ فروردین ماه را از ماندگارترین و مهمترین روزها در تاریخ معاصر ایران خواند و اظهار داشت: با انتخاب مردم؛ نظام سلطنتی و دیکتاتوری برچیده شد و رای مردم، در صدر امور و تصمیم گیری ها قرار گرفت.

وی ادامه داد: حضور حماسی مردم و رای قاطع بیش از ۹۸ درصدی به نظام جمهوری اسلامی ، گویای این واقعیت آشکار است که این نظام ، مردمی است.

استاندار گیلان یادآور شد: جمهوری اسلامی که برخاسته از اراده مردم و پاسخ‌دهنده به یک خواست‌ تاریخی است؛ عزت و عظمت ملت ایران را احیاء کرد و دو رکن مهم جمهوریت و اسلامیت را کنار هم قرار داد.

استاندار گیلان با بیان اینکه پیشرفت همه جانبه کشور ، از طریق همدلی و همکاری و مشارکت مردم محقق می‌شود؛ گفت: ملت هوشیار و آگاه ایران همواره در مسیر استقرار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی؛ یکدل، یکصدا و همگام بوده اند و دوباره در رویداد مهم دیگری که تجلی بخش مردم سالاری دینی است، حضوری پرشور خواهند داشت.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد