صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابیانیه شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت حماسه نهم دی

روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد: حماسه حضور نهم دی 88 مردم با بصیرت ایران اسلامی و میثاق دو باره با ولایت و رهبری برای همیشه در تاریخ انقلاب باقی می ماند. در بخشی از این اطلاعیه كه نسخه ای از آن روز پنجشنبه به ایرنا نمابر شد، آمده است: سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و كشور ما شاهد توطئه های زیادی از سوی دشمنان قسم خورده است كه همه این توطئه ها محكوم به شكست شده و سربلندی ایران اسلامی را در پی داشته است.

کد خبر : 436 | ۹:۰۳ ق.ظ | ۹ دی , ۱۳۹۱

2روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد: حماسه حضور نهم دی 88 مردم با بصیرت ایران اسلامی و میثاق دو باره با ولایت و رهبری برای همیشه در تاریخ انقلاب باقی می ماند.

در بخشی از این اطلاعیه كه نسخه ای از آن روز پنجشنبه به ایرنا نمابر شد، آمده است: سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و كشور ما شاهد توطئه های زیادی از سوی دشمنان قسم خورده است كه همه این توطئه ها محكوم به شكست شده و سربلندی ایران اسلامی را در پی داشته است.

در ادامه این اطلاعیه افزوده شده؛ مرور حوادث و وقایع ایران نشان می دهد كه در تمامی این جریان ها در یك سو درایت رهبری هوشمندانه حضرت امام و پس از ایشان مقام معظم رهبری بوده و در دیگر سو حضور مردم هوشیار و انقلابی در تمام صحنه هاست كه توانسته تاكنون انقلاب را بیمه نماید.

حادثه 9دی سال 88نشان داد با وجود تثبیت پایه های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده بیكار ننشسته اند؛ اما ملت سرافراز ما نشان داد در مواقع حساس حضور هوشیارانه دارد و حاضر است برای دفاع از ارزش های انقلاب به صحنه بیاید و با بصیرت و هوشیاری توطئه فتنه گران را خنثی كند.

در ادامه این اطلاعیه می خوانیم؛ مردم با بصیرت استان گیلان پیشرو در این حركت خودجوش ، یك روز زودتر به خیابان ها آمده و از دستاوردهای انقلاب دفاع كرده و امید دشمنان را به یاس تبدیل كردند.

شورای اسلامی شهر رشت در این اطلاعیه ضمن پاسداشت این روز حماسه ساز حمایت خود را از حركت های خودجوش مردم اعلام می دارد و تلاش دشمنان را برای زیر سوال بردن ارزش های انقلاب اسلامی را محكوم می كند.

روابط عمومی شهرداری رشت هم در اطلاعیه جداگانه با گرامیداشت سالروز هشت و نهم دی آورده است: روز شمار انقلاب اسلامی بار دیگر به برگ زرین دیگری رسید، روزی كه بیعت دوباره با امام، چشم هر فتنه گری را كور كرد.

این اطلاعیه می افزاید: هشتم دی 88، روز بیعت دوباره امت و امام، روز بیعت عاشقانه با ولی زمان، تایید سرفرازی ملت ایران اسلامی است كه هرگز از حافظه كشور عزیزمان پاك نخواهد شد.

در ادامه می خوانیم؛ حماسه نهم دی تكرار دوباره همان تاریخی است كه در آن به مدد اهل بیت بذر انقلاب و مردم سالاری دینی در كشور به ثمر نشست.

در بخش پایانی این اطلاعیه تاكید شده است؛ اینبار در سومین سال گرامیداشت ‘یوم الله عظیم بصیرت’ بار دیگر گردهم می آییم و همگام با یكدیگر قدرت، همبستگی و ایستادگی ملت ولایتمدار در حفظ آرمان های امام راحل را به گوش جهانیان فریاد خواهیم زد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد