صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاتسلیت فرمانده سپاه قدس گیلان در پی درگذشت سرلشکر فیروزآبادی

فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی درگذشت سرلشکر «سید حسن فیروزآبادی» را تسلیت گفت. به گزارش مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی درگذشت سردار سرافراز اسلام «سید حسن فیروزآبادی»، رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعون […]

کد خبر : 43995 | ۹:۰۰ ب.ظ | ۱۳ شهریور , ۱۴۰۰

فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی درگذشت سرلشکر «سید حسن فیروزآبادی» را تسلیت گفت.

به گزارش مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی درگذشت سردار سرافراز اسلام «سید حسن فیروزآبادی»، رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت یار دیرین امام و مقام معظم رهبری سرلشکر سید حسن فیروزآبادی موجب تأثر و تالم خاطر فراوان شد.

سردار فیروز آبادی سال‌ها عمر خود را در سایه اهل بیت علیهم السلام به مجاهدت خالصانه در جبهه‌های نور و پس از آن در سنگرهای گوناگون از جمله ریاست ستاد کل نیروهای مسلح سپری و همواره در قامت یک فرمانده دلیر، شجاع، خردمند و با ایمان بوده و با نقش آفرینی‌های بی شائبه و برجسته خود نقش مهمی در صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام داشته است.

این سردار سرافراز اسلام در طول عمر با عزت خود بارها در مسیر نورانی شهادت و جهاد و ولایت پای گذاشته و سرانجام پس از تحمل مدتی بیماری به سوی معبود خود شتافت.

اینجانب فقدان آن فرمانده عزیز و مخلص را به مقام معظم رهبری، خانواده معزز و تمامی همرزمانش تسلیت گفته و علو درجات و همنشینی با شهدا و امام شهدا را برای این سردار غیور آرزومندم.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد