صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضامردم در حماسه نهم دی با پشتیبانی ازنظام و ولایت دشمنان را خوار كردند

فرماندار صومعه سرا گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در نهم دی88با پشتیبانی قاطع از نظام و ولایت دشمنان را خوار و ذلیل كردند. 'میرزا حسینعلی زاده' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نهم دی ماه از حماسه های ماندگار پس انقلاب در ایران است كه ملت با بصیر ایران یك بار دیگر در این روز با رهبر و مقتدای خود تجدید بیعت كردند.

کد خبر : 440 | ۹:۰۵ ق.ظ | ۹ دی , ۱۳۹۱

1

فرماندار صومعه سرا گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی در نهم دی88با پشتیبانی قاطع از نظام و ولایت دشمنان را خوار و ذلیل كردند.

‘میرزا حسینعلی زاده’ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نهم دی ماه از حماسه های ماندگار پس انقلاب در ایران است كه ملت با بصیر ایران یك بار دیگر در این روز با رهبر و مقتدای خود تجدید بیعت كردند.

وی بیان كرد: حادثه نهم دی حادثه بزرگ و ماندگار در تاریخ ایران است كه به دشمنان ثابت كرد مردم همواره و در هر شرایط و زمان پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

حسینعلی زاده افزود: مردم گیلان در حادثه 9دی 88 با حضور در راهپیمایی ها و اعلام خشم، انزجار خود را علیه دشمنان خارجی و داخلی نشان دادند و به همه توطئه گران ثابت كردند همواره در صحنه هستند و اگر خطری برای نظام احساس كنند در برابر آنان می ایستادگی می كنند.

وی با اشاره به این كه در فتنه سال 88 برخی از خواص جاهلانه و دشمنان نیز احمقانه عمل كردند، گفت: ملت بزرگ ایران عاشقانه و عارفانه در صحنه حاضر شد و چشم دشمن را كور كرد.

فرماندار صومعه سرا، بیداری و حضور مردم را عامل اصلی حفظ انقلاب اسلامی و كشور و علت وحشت سران استكبار از حمله به ملت ایران دانست و اضافه كرد: ملت ایران با هوشیاری و بصیرت خود همواره توطئه های دشمنان را نقش بر آب كرده و اجازه هیچگونه دخالت در تصمیم گیری های ایران را نداده است.

حسینعلی زاده با بیان این كه مردود شدن و كوتاهی خواص تنها به زمان ما اختصاص ندارد، ادامه داد: در طول تاریخ اسلام، نمونه های فراوانی داریم كه دنیا طلبی، رفاه طلبی، زیاده خواهی و پیروی از هوس ها برای خواص زمینه های بیشتری را فراهم كرده و در دام شیطان افتاده و از راه راست منحرف شدند.

وی بیان كرد: مردم ایران به دلیل ریشه های عمیق دینی و اعتقادات راسخ و فرهنگ و تمدن درخشان و پایبندی به اصول و ارزش ها، ثابت كردند همیشه ملتی نمونه و بیدار و هوشیار هستند.

فرماندار صومعه سرا با بیان این‌كه حماسه نهم دی ماه به نوكران داخلی استكبار ثابت كرد در این كشور جایی برای نوكری دشمن ندارند، خاطرنشان كرد: مردم این بی‌شرمی‌ها را بیش از این تحمل نكردند و با حضور گسترده خود در این حماسه مشت محكمی به دهان مستكبرین و نوكران داخلی آن‌ها زدند.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد