صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضارسیدگی به مشکلات محلات محروم رشت اولویت مسئولان باشد

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه اولویت مسئولان رسیدگی به مشکلات محلات محروم رشت باشد، گفت: توجه به محرومیت‌ها در کنار رسیدگی به معضلات فرهنگی اهمیت زیادی دارد. به گزارش مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار فرمانده، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه و برخی از پاسداران سپاه ناحیه […]

کد خبر : 44027 | ۱۱:۳۴ ق.ظ | ۲۳ شهریور , ۱۴۰۰

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه اولویت مسئولان رسیدگی به مشکلات محلات محروم رشت باشد، گفت: توجه به محرومیت‌ها در کنار رسیدگی به معضلات فرهنگی اهمیت زیادی دارد.

به گزارش مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر سه شنبه در دیدار فرمانده، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه و برخی از پاسداران سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به ایثارگری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، گفت: با وجود اقداماتی که در حوزه دفاع مقدس انجام شده اما هنوز ناگفته‌های زیادی از این دوران پرشکوه باقی مانده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر بیان ابعاد مختلف دفاع مقدس برای جامعه به ویژه نسل جوان، تصریح کرد: یکی از آثار و برکات دفاع مقدس برای کشور افول موریانه‌ای آمریکا است و امروز می‌بینیم که در منطقه خوار و خفیف شده‌اند و به اجبار در حال خروج هستند.

وی با اشاره به اینکه اولویت مسئولان باید رسیدگی به مشکلات محلات محروم رشت باشد، بیان کرد: توجه به محرومیت‌ها در کنار رسیدگی به معضلات فرهنگی اهمیت زیادی دارد.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه سپاه نهادی انقلابی است، اظهار کرد: دشمنان همواره درصدد تخریب سپاه و حوزه هستند اما باید با هوشیاری کامل این توطئه‌ها را خنثی کنیم.

وی با تاکید بر اتخاذ شیوه‌های مناسب و به روز جهت جذب جوانان به مساجد و پایگاه‌های بسیج، عنوان کرد: سپاه، بسیج و جامعه روحانیت باید با تمام توان و تجهیزات برای گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تلاش کنند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه خود صیانتی اصلی مهم در اجرای موفق احکام و دستورات دینی است، تاکید کرد: در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اخلاقی تلاش کنید تا فضائل اخلاقی در جامعه ترویج یابد.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد