صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابرگزاری مراسم معارفه قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور آیت‌الله جنتی

با حضور آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراسم معارفه قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مراسم معارفه قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی […]

کد خبر : 44122 | ۵:۴۶ ب.ظ | ۶ مهر , ۱۴۰۰

با حضور آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراسم معارفه قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مراسم معارفه قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی و آرزوی توفیق زیارت امام حسین علیه السلام، اظهار داشت: در ابتدا باید از تلاش‌های جناب آقای لطفی تقدیر کرد و بر خود لازم می‌دانم از زحمات بی دریغ ایشان قدردانی کنم.

آیت الله جنتی افزود: از جناب آقای اشجری نیز بابت قبول مسئولیت مهم و خطیر قائم مقامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تشکر می کنم و امیدوارم وظایف محوله را تا آنجایی که اسلام و نظام اجازه دهد، به سر مقصد منظور برساند.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و راهبری مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی و سیاسی است و کسی که این مسئولیت را بر عهده می‌گیرد می بایست هماهنگی‌های لازم را با تمامی کارکنان این نهاد و همچنین ارگان‌ها و سازمان‌های عضو این شورا  برقرار نماید تا با یاری خداوند متعال با وفاق، همدلی و همکاری مطلوب قدم‌های شایسته‌ای را در راستای انجام وظیفه تشکیلاتی و اهداف متعالی شورا برداریم.

آیت الله جنتی تاکید کردند: مسئولین باید در ابتدا وظایف شرعی و در گام بعدی وظیفه تشکیلاتی خود را به درستی انجام دهند که این مهم نیازمند برگزاری جلسات متعدد و فعالیت‌های اجرایی می‌باشد.

ایشان در پایان افزودند: در هر مجموعه‌ای نیروهای خدمتگزار و صادق، بسیار با ارزش هستند و امیدواریم که جناب آقای اشجری با توجه با تدابیر مدیریتی خود بتوانند در تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی و رعایت موازین شرعی در انجام وظایف محوله، گام‌های شایسته را در کنار نیروهای متدین و خدوم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بردارند. تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد