صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضادر دهه فجر، رنگ و عطر انقلاب اسلامی در جامعه گسترده شود

نماینده ولی فقیه در گیلان خواستار دور نگه داشتن جامعه از هر گونه التهاب شد و گفت: بعضی ها در قالب انتقاد می خواهند در جامعه التهاب ایجاد کنند و از این اهداف دشمن است. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در نشست مسئولان کمیته های […]

کد خبر : 45045 | 7:31 ق.ظ | ۲۳ دی , ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه در گیلان خواستار دور نگه داشتن جامعه از هر گونه التهاب شد و گفت: بعضی ها در قالب انتقاد می خواهند در جامعه التهاب ایجاد کنند و از این اهداف دشمن است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در نشست مسئولان کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان با تبریک و تهنیت نزدیک شدن به این ایام فرخنده و طلایی به همه دوستداران انقلاب اسلامی به ویژه ملت ایران اظهار کرد: دهه فجر امسال به لحاظ شرایط موجود از وضعیت ویژه و جدید برخوردار است.

وی به اخراج نیروهایی آمریکایی از منطقه اشاره کرد و افزود: آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی مانند افعی زخم خورده هستند بنابراین براساس طرح “هزار ضربه چاقو” زهر خود را در منطقه می ریزند.

امام جمعه رشت با اشاره به شرایط به وجود آمده گسترده و نورانی برای جمهوری اسلامی ایران در جنوب شرق آسیا، آسیای میانه و غرب آسیا، بیان کرد: روی کار آمدن یک دولت انقلابی با رویکرد توان داخلی برگرفته از فرمایش مقام معظم رهبری و بهره گیری از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از نقاط امیدواری است و دشمن هیچکدام از آنها را نمی تواند تحمل کند.

آیت الله فلاحتی، خواستار دور نگه داشتن جامعه از هر گونه التهاب شد و تصریح کرد: بعضی ها در قالب انتقاد می خواهند در جامعه التهاب ایجاد کنند و از این اهداف دشمن است.

وی بر استفاده از همه ابزارها برای عرضه خوب دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: دشمن در جنگ روایت ها و ترکیبی می خواهد چهره سیاه از نظام نشان دهد بنابراین تلاش هایی که نظام اسلامی انجام داده باید بیان شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به موفقیت های نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: جایگاه علمی جمهوری اسلامی ایران به ۱۵ بین المللی ارتقا پیدا کرده و براین اساس جلوی شعارهای سیاه را با بیان نکته های منطقی می توان گرفت.

آیت الله فلاحتی بر ایجاد ثبات قیمت ها توسط متولیان اقتصادی در جامعه تاکید کرد و یادآور شد: نبود ثبات قیمت ها در جامعه از تهدیدها محسوب می شود و اگر بتوان در نرخ کالا ثبات ایجاد کرد هنر مسئولان را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه دوران حضور مسئولان با کفش ورنی و شلوار اتو کشیده گذشته است، اظهار کرد: مسئولان باید در روستاها و میان مردم حضور میدانی داشته باشند زیرا مردمی بودن به معنای همراه و در کنار مردم بودن است ضمن اینکه اگر مردم مسئولان را در کنار خود ببینند احساس اقناع می کنند.

امام جمعه رشت، دهه فجر انقلاب اسلامی را ایام الله خواند و بیان کرد: مسئولان به همراه مردم در این ایام تلاش کنند رنگ و عطر انقلاب اسلامی در جامعه گسترده شود.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد