صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
پویایی انقلاب اسلامی در فضاسازی و تبلیغات شهری ایام‌الله دهه فجر جلوه‌گر باشد

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست کمیته فضاسازی و تبلیغات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان که شنبه ۲۵ دی ماه با حضور جمعی از شهرداران برگزار شد، گفت: ۲۲ کمیته در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تشکیل شده است که مسئولیت برنامه‌ریزی به‌منظور […]

کد خبر : 45059 | 1:50 ب.ظ | ۲۵ دی , ۱۴۰۰

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست کمیته فضاسازی و تبلیغات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان که شنبه ۲۵ دی ماه با حضور جمعی از شهرداران برگزار شد، گفت: ۲۲ کمیته در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تشکیل شده است که مسئولیت برنامه‌ریزی به‌منظور بزرگداشت باشکوه ایام‌الله دهه فجر چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را برعهده دارند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته فضاسازی و تبلیغات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان با مسئولیت اداره‌کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان، اظهار کرد: جامعه امروز به ایده‌های نو، خلاقانه و هنرمندانه و بهره‌گیری از ابزارهای نوین تبلیغاتی به منظور تبیین آرمان والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین ایجاد شور و نشاط نیازمند است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، ساخت و نصب یادمان‌ها و یادبودهای متناسب با پیروزی انقلاب اسلامی را در میادین بزرگ و پرتردد شهرها ضروری دانست و تصریح کرد: اماکن تاریخی مربوط به انقلاب اسلامی در فضای تبلیغات شهری و همچنین در رسانه‌ها و فضای مجازی به شهروندان معرفی شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان بر اهمیت فضاسازی و ایجاد جلوه‌های بصری شهری همچون نصب پرچم‌ جمهوری اسلامی، پرچم‌های الوان، چراغانی و آذیین‌بندی در  میادین، بلوارها، خیابان‌ها، اماکن و محلات تاکید کرد و گفت: با انجام خدمات شهری رایگان و یا با تخفیف ویژه در ایام‌الله دهه فجر کام ‌شهروندان شیرین‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت سازمان‌های فرهنگی و ورزشی زیرمجموعه شهرداری‌ها، اظهار کرد: زمینه‌های فعالیت‌های فوق‌برنامه و پررنگ‌تر تشکل‌های مردمی، سازمان‌های مردم‌نهاد و هیئات مذهبی در ایام‌الله دهه فجر فراهم گردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی در حومه ‌شهرها و مناطق کمتر برخوردار را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی متعلق به همه مردم ایران است و باید زمینه مشارکت و حضور همه اقشار جامعه در جشن بزرگ ایام‌الله دهه فجر فراهم گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه استقرار میز خدمت با حضور شهرداران در میعادگاه‌های نماز جمعه به‌منظور پیگیری و رفع مشکلات شهروندان از اقدامات خوب کمیته فضاسازی و تبلیغات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان است، بیان کرد: نباید از ظرفیت فضای تبلیغی بیلبوردها، استندها، واتربندها و تلویزیون‌های شهری به‌منظور انعکاس دستاوردهای چهل و سه ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی غفلت شود.

وی در پایان با بیان اینکه پویایی انقلاب اسلامی در فضاسازی و تبلیغات شهری ایام‌الله دهه فجر جلوه‌گر باشد، گفت: در برنامه‌ریزی‌های کمیته فضاسازی و تبلیغات شهری به همزمانی پنجمین روز دهه فجر با سالروز شهادت امام هادی (علیه‌السلام) و ضرورت حفظ شان این روز توجه ویژه گردد.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد