صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضافراخوان دریافت ایده‌های مردمی برای برگزاری مراسم و مناسبت‌ها

در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح دریافت ایده ها، نظرات و پیشنهادات مردمی در خصوص برگزاری مراسم و مناسبت های انقلابی و مذهبی به صورت اینترنتی اجرا می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص برگزاری مراسم و مناسبت های انقلابی […]

کد خبر : 45138 | 11:27 ق.ظ | ۵ بهمن , ۱۴۰۰

در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح دریافت ایده ها، نظرات و پیشنهادات مردمی در خصوص برگزاری مراسم و مناسبت های انقلابی و مذهبی به صورت اینترنتی اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص برگزاری مراسم و مناسبت های انقلابی به صورت مردمی و به‌کارگیری ابتکارات و خلاقیت‌های جوانان انقلابی و طراوت و تازگی بخشیدن به مراسم و مناسبت ها، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  در نظر دارد، به منظور برقررای رابطه دوسویه و تعامل سازنده با مردم عزیز ایران اسلامی و دریافت ایده ها، نظرات و پیشنهادات آنها در امر خطیر بزرگداشت مراسم و مناسبت های انقلابی و مذهبی، طرح جمع آوری ایده های مردمی به صورت اینترنتی را اجرایی نماید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به همین منظور و در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین شناخت ایده های خلاقانه و طرح های نوآورانه در خصوص مراسم و مناسبت ها (همچون یوم الله ۲۲ بهمن، ۱۳ آبان، روز قدس، اعیاد شعبانیه و …) اقدام به جمع آوری ایده های نو و پیشنهادهای کاربردی درباره بخش های مختلف مراسم و مناسبت ها در قالب یک فراخوان عمومی نموده است.

همچنین این شورا قصد دارد،جهت مشارکت هر چه بیشتر هموطنان انقلابی و مردم شریف ایران،سامانه ایده پردازی مراسم و مناسبت ها را راه اندازی نموده و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در دسترس عموم مردم قرار دهد. بنابراین با توجه به لزوم سنجش شرایط لازم برای اجرای این طرح از مردم شریف دعوت می شود در طرح آزمایشی که فرم مربوط به آن، از طریق لینک زیر قابل دسترسی است، مشارکت نمایند.

هم وطنان عزیز می توانند با اشتراک گذاری لینک فوق ما را  در دستیابی به نتایج بهتر یاری نمائید. بدیهی است ایده ها و نظرات ارزشمند شما می تواند زمینه ساز برنامه ریزی های مؤثر برای این نهاد مردمی باشد . لازم به ذکر است، از ایده های برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

جهت شرکت  در طرح ایده پردازی مراسم و مناسبت های ملی، روی لینک زیر کلیک نمائید.

https://survey.porsline.ir/s/Yx9fiaAt

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد