صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاجشن انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان گیلانی با عنوان بهارانه در بهمن

جشن انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان «بهارانه در بهمن» پنج‌شنبه، ۲۰ بهمن به همت کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان و به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در رشت برگزار شد. سیدجلیل میرعظیمی سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان […]

کد خبر : 49565 | 7:06 ب.ظ | ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

جشن انقلاب ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان «بهارانه در بهمن» پنج‌شنبه، ۲۰ بهمن به همت کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان و به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در رشت برگزار شد.

سیدجلیل میرعظیمی سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان در این جشن اشاره‌ای به نقش امیدآفرین نسل کودک و نوجوان داشت و با بیان‌ این‌ که آینده متعلق به آینده‌سازان است، افزود: فردای ایران اسلامی با دستان با کفایت این نسل اداره می شود و همچون جوانان و کودکان دهه نخست انقلاب اسلامی، در پایداری و بالندگی این نظام مردمی تاثیرگذار خواهند بود.

وی تلاش حداکثری ایرانیان را برای ساختن ایرانی آباد ضروری دانست و با مهم قلمداد کردن تمامی حرکت‌های سازنده‌ گفت: این نقش‌های مثبت و موثر، در جورچین بزرگ آینده در کنار هم قرار گرفته و فرداهای روشن ایران اسلامی را ترسیم خواهند کرد.

میرعظیمی صحبت‌های خود را با یادآوردشدن همراهی دستگاه‌های عضو کمیته کودک و نوجوان ستاد بزرگ‌داشت دهه فجر استان ادامه‌ داد و ضمن قدردانی از هم‌گامی این مجموعه‌ها در ارایه فعالیت‌های هدفمند و تبیین دست‌آوردهای انقلاب برای آینده‌سازان اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای نسل کودک و نوجوان سرمایه‌گذاری ارزش‌مندی محسوب‌ می‌شود و لازم است با ادامه‌ یافتن این هم‌گرایی‌ها، نقش موثری در تربیت نسلی آگاه و انقلابی ایفا کنیم.

دعوت از مردم به ویژه کودکان و نوجوان برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، پایان‌بخش صحبت‌های سیدجلیل میرعظیمی بود و وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران، بهاری در زمستان بود، افزود: حضور همیشگی مردم مسلمان ایران اسلامی در صحنه‌های انقلاب اسلامی به سرسبزی هرچه بیش‌تر این بهار کمک‌ می‌کند.

این جشن با اجرای فعالیت‌های متنوع کودک و نوجوان محور همچون قصه‌گویی، خوانش شعر، اجرای نمایش مرد مهربان جنگل و پخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای قصه‌گویان موفق و برگزیده برگزار شد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد