صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابیانیه محکومیت توافق ننگین عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌منظور محکومیت توافق ننگین عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی: در ادامه اتخاذ رویه نامشروع برخی حکام دست‌نشانده منطقه مبنی بر توافق ننگین عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، رژیم منحوس آل خلیفه پازل اقدامات ضداسلامی و انسانی خود را با فشردن دست دوستی دژخیمان جنایتکار […]

کد خبر : 40684 | ۱۲:۰۷ ب.ظ | ۲۲ شهریور , ۱۳۹۹

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌منظور محکومیت توافق ننگین عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی:

در ادامه اتخاذ رویه نامشروع برخی حکام دست‌نشانده منطقه مبنی بر توافق ننگین عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، رژیم منحوس آل خلیفه پازل اقدامات ضداسلامی و انسانی خود را با فشردن دست دوستی دژخیمان جنایتکار اسرائیل کامل کرد و با خیانت به جبهه مقاومت اسلامی فلسطین بر سیاست‌های ضداسلامی و انسانی خود صحه گذاشت. این اقدام شیطانی دولت بحرین اقدامی بی‌شرمانه و خیانتی آشکار به جهان اسلام به‌ویژه ملت ستم‌دیده و مظلوم فلسطین است که همچون بدعهدی حکام خیانت‌پیشه امارات متحده عربی، قلوب مسلمین جهان به‌ویژه ملت استکبارستیز ایران اسلامی را جریحه‌دار کرده و خشم آزادی‌خواهان جهان را برانگیخته است.

عادی سازی روابط برخی از دولت‌های منطقه با رژیم اشغالگر قدس، نقاب از چهره پلید آنان برداشت و همراهی پنهان آنان با رژیم جنایتکار صهیونیستی را بر همگان آشکار نمود تا مسلمانان جهان شخصیت‌های غرب‌زده و دل‌سپرده به شیطان بزرگ را بشناسند. قطعا مسلمانان کشورهای منطقه با تقویت جبهه‌های مقاومت اسلامی سرنوشت ملت خود را از سرنوشت شوم حکام خودفروخته و شیطان‌پرست جدا خواهند ساخت.

امت اسلام هوشیارتر از گذشته نظاره‌گر نمایش دروغین «معامله قرن» با بازی‌گردانی شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار و نقش‌آفرینی حکام خودفرخته و فریب‌خورده منطقه است و قطعا در فرصتی مناسب پاسخی کوبنده به دهان‌کجی برخی حکام خائن به آرمان جهان اسلام خواهند داد و خائنان به اسلام و قرآن را به زباله‌دان تاریخ خواهند فرستاد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن محکومیت حماقت محض سران کشورهای بحرین و امارات متحده عربی و اقدامات ضداسلامی آنان، تاکید می‌کند امت اسلام با حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت اسلامی فلسطین اجازه نخواهد داد حکام خودفروخته به شیطان بزرگ با فتنه‌انگیزی و شرارت‌های خود به اقدامات نفرت‌انگیز خویش ادامه دهند و با آبروی جهان اسلام بازی کنند. بی‌شک این اقدامات شیطانی با پاسخ‌های کوبنده مسلمانان جهان مواجه شده و درس عبرت بزرگی را برای سران استکبار جهانی به‌ویژه ترامپ ابله و حکام خیانت‌پیشه منطقه رقم خواهد زد.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد