صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


برگزاری نشست مجازی «معیارهای انتخاب اصلح» با حضور اصحاب رسانه گیلان

پارسا با اشاره به برنامه‌های بسیج رسانه گیلان با موضوع مطالبه‌گری انتخاباتی، گفت: نشست مجازی «معیارهای انتخاب اصلح» با حضور اصحاب رسانه گیلان برگزار می‌شود. «مهدی پارسا» در گفت‌وگو با شبستان، با اشاره به اینکه انتخاب اصلح از تاکیدات مقام معظم رهبری در هر انتخابات به ویژه انتخابات‌های ریاست جمهوری است، اظهار کرد: بسیج رسانه […]

کد خبر : 42717 | ۸:۱۱ ق.ظ | ۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰

پارسا با اشاره به برنامه‌های بسیج رسانه گیلان با موضوع مطالبه‌گری انتخاباتی، گفت: نشست مجازی «معیارهای انتخاب اصلح» با حضور اصحاب رسانه گیلان برگزار می‌شود.

«مهدی پارسا» در گفت‌وگو با شبستان، با اشاره به اینکه انتخاب اصلح از تاکیدات مقام معظم رهبری در هر انتخابات به ویژه انتخابات‌های ریاست جمهوری است، اظهار کرد: بسیج رسانه استان گیلان در راستای تحقق فرامین رهبر انقلاب نشست‌های مجازی (وبینار) با موضوع مطالبه‌گری انتخاباتی برگزار می‌کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: این نشست مجازی تحت عنوان «معیارهای انتخاب اصلح» با حضور میهمان کشوری، «سیدمحمد حسینی» وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این نشست مجازی ویژه همه خبرنگاران، مدیران مسئول، سردبیران و دیگر اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است، تاکید کرد: در آینده نیز برنامه‌های این چنینی در نظر گرفته شده است.

پارسا خاطرنشان کرد: نشست مجازی «معیارهای انتخاب اصلح» روز چهارشنبه، ۸ اردیبهشت سال جاری از ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان اذعان کرد: علاقه‌مندان جهت حضور در وبینار مذکور باید در زمان اعلام شده به این آدرس اینترنتی مراجعه کنند.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد