صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


آیت‌الله رمضانی، سخنران مراسم استانی روز جهانی قدس گیلان

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در دومین نشست بزرگداشت روز جهانی قدس با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین در لیالی مبارک قدر و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنان امام علی(ع)، گفت: مولای متقیان امام علی(ع) مظهر شجاعت، خردمندی و عدالت‌خواهی است که در دوران حکومت خویش نمونه‌ای کامل و […]

کد خبر : 42771 | ۲:۲۷ ب.ظ | ۱۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در دومین نشست بزرگداشت روز جهانی قدس با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین در لیالی مبارک قدر و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنان امام علی(ع)، گفت: مولای متقیان امام علی(ع) مظهر شجاعت، خردمندی و عدالت‌خواهی است که در دوران حکومت خویش نمونه‌ای کامل و جامع از یک نظام اسلامی را ارایه کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه قدس شریف قبله اول مسلمانان جهان است، گفت: حفظ قدس و محو رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی اولویت اول جهان اسلام است.

وی با اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، روز جهانی قدس را روز اسلام و مستضعفین دانست و اظهار کرد: این روز بزرگ مبدا هشیاری و بیداری مسلمانان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مبارزه با ظالمان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه بزرگداشت روز جهانی قدس تعظیم شعائر الهی است، تصریح کرد: توطئه‌های خبیثانه صهیونیسم بین‌الملل و دسیسه‌های شیطانی استکبار جهانی برای به فراموشی سپردن مسئله فلسطین هر ساله با بزرگداشت روز جهانی قدس از سوی مسلمانان جهان نقش برآب می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، مسئله فلسطین را مسئله جهان اسلام دانست و بیان کرد: مسلمانان جهان اجازه نخواهند داد تحت هیچ شرایطی مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز تولی با فلسطینیان مقاوم و مبارز و تبری از استکبار جهانی است، گفت: این روز بزرگ روز نمایش انزجار و نفرت جهانیان از جنایات رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و حامیان استکباری آن به‌ویژه شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، خودباوری و تکیه بر قدرت الهی برای مقابله با استکبار جهانی را بزرگترین دستاورد روز جهانی قدس برای مسلمانان جهان دانست و تصریح کرد: هدایت پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، اقتدار نیروی قدس در منطقه و شهدایی همچون سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی امید به رهایی را در بین مردم آزادی‌خواه فلسطین افزایش داده و موجب عصبانیت استکبار جهانی شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر سلامت‌محور برگزار شدن برنامه‌های روز جهانی قدس در استان گیلان، بیان کرد: با توجه به موج جدید بیماری کرونا، راهپیمایی روز جهانی قدس سال‌جاری حتی به‌شکل کاروان خودرویی خانوادگی در هیچ نقطه از استان گیلان برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم استانی روز جهانی قدس در یکی از مساجد شهر رشت، گفت: این مراسم ساعت ۲۱:۳۰ پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه با سخنرانی آیت‌الله رضا رمضانی، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور جمعیت محدود همراه با پخش زنده از سیمای مرکز گیلان (شبکه باران) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری از اهتزاز پرچم بزرگ فلسطین در صبح روز جهانی قدس در میادین شهرهای استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: در شهر رشت مراسم اهتزاز بزرگترین پرچم فلسطین همراه با اجرای سرود حماسی و به آتش‌کشیدن پرچم رژیم غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ آمریکا در گلباغ نماز این شهر برگزار خواهد شد.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد