صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
حضور در انتخابات مشتی محکم بر دهان فرعون های زمان است

نماینده ولی فقیه در گیلان انتخابات را استمرار نورانی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: دعوت مردم برای شرکت در انتخابات دعوت به سوی خیر و دین است و هر گامی در این زمینه برداشته شود اجر بیکرانه خدا را دربر دارد. آیت الله رسول فلاحتی در همایش “حماسه حضور” که با حضور طلبه های […]

کد خبر : 43167 | ۶:۲۵ ب.ظ | ۱۲ خرداد , ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه در گیلان انتخابات را استمرار نورانی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: دعوت مردم برای شرکت در انتخابات دعوت به سوی خیر و دین است و هر گامی در این زمینه برداشته شود اجر بیکرانه خدا را دربر دارد.

آیت الله رسول فلاحتی در همایش “حماسه حضور” که با حضور طلبه های خواهر حوزه های علمیه استان در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی(ره) رشت برگزار شد با اشاره به روزهای پایانی سال تحصیلی حوزه های علمیه در سال جاری اظهار کرد: دانش فقه از سخت ترین علوم است.
وی، کسب دانش دین را نیازمند تحمل رنج ها در حوزه های علمیه عنوان کرد و افزود: انسانی می تواند به کمال برسد که درون مشکلات زندگی کند و در این راستا اگر کسی خود را به دریای مشکل بزند خدای متعال یاری اش می کند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه اگر خدا به کسی رهبری جامعه را عطا کند ویژگی هایی به او می دهد، تصریح کرد: سعه صدر، علم لازم و حلمی که بتواند با آن جامعه را اداره کرد، از ویژگی هایی است که خدای متعال به رهبر الهی می دهد.
آیت الله فلاحتی، برنامه ریزی به منظور بررسی مشکلات در راستای برون رفت از آن را مهم خواند و بیان کرد: امداد خدا متوجه کسی می شود که بخواهد پایبندی خود به آیین الهی را اظهار کند.
وی با اشاره به اینکه سنت خدا بر این جاری است که سرنوشت قومی را عوض نمی کند مگر آنکه خود بخواهند تغییر دهند، خاطرنشان کرد: هر جا مردم پیامبران الهی را یاری کردند سرنوشت خوبی داشتند.
نماینده ولی فقیه در گیلان، انقلاب اسلامی را نتیجه تلاش عالمان شیعه در طول تاریخ عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی بعثتی عظیم در تاریخ بشر است که توسط امام(ره) تحقق پیدا کرد و حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به زباله دان تاریخ انداخت.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه دوستان نادان از درون و دشمنان آگاه از بیرون به دنبال نابودی نظام اسلامی هستند، اظهار کرد: انتخابات استمرار نورانی انقلاب اسلامی محسوب می شود و حضور در آن لبیک گویی به امام(ره) و مقام معظم رهبری است.
وی، شرکت در انتخابات را مشتی محکم بر دهان فرعون های زمان ذکر کرد و یادآور شد: اگر کسی بخواهد زمینه ای برای نفوذ و حتی امید در دل قدرت های سلطه گر ایجاد کند، مرعوب ملت است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امروز استکبار جهانی هیچ نفوذی در جامعه اسلامی ایران ندارد، بیان کرد: اتکا به توان داخلی به معنای بها دادن به مردم و حمایت از انگیزه ها است.
آیت الله فلاحتی به تمایل قدرت های بزرگ برای ایجاد رابطه با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: به همه مردم بگویید نظام اسلامی در شرایطی قرار دارد که در دنیا قدرت پیدا کرده و دشمن به طور کامل در موضع ضعف است.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی استخوان در گلوی استکبار جهانی شده است، تصریح کرد: دعوت مردم برای شرکت در انتخابات دعوت به سوی خیر و دین است و هر گامی در این زمینه برداشته شود اجر بیکرانه خدا را دربر دارد.

.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد