صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
آمریکا عامل و مشوق جنایات ضدبشری علیه ملت ایران است

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست بزرگداشت دهه کرامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که دوشنبه ۱۷ خرداد در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، گفت: به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی ششم لغایت دوازدهم تیرماه، به دلیل اقدامات تروریستی متعدد مستقیم و غیرمستقیم آمریکای […]

کد خبر : 43299 | ۲:۲۶ ب.ظ | ۱۷ خرداد , ۱۴۰۰

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست بزرگداشت دهه کرامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که دوشنبه ۱۷ خرداد در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، گفت: به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب اسلامی ششم لغایت دوازدهم تیرماه، به دلیل اقدامات تروریستی متعدد مستقیم و غیرمستقیم آمریکای جهانخوار علیه ملت آزاده ایران به «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: ترور نافرجام مقام معظم رهبری در ششم تیر سال ۱۳۶۰، انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و به شهادت‌رسیدن آیت الله دکتر محمد بهشتی و ۷۲ کبوتر خونین بال در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ و همچنین شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرباس توسط ناو آمریکایی و به شهادت‌رسیدن ۲۹۰ نفر مسافر و خدمه هواپیما در ۱۲ تیرماه ۱۳۶۷ از مهمترین رخدادهای هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری، ابتکار رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را فرصتی مغتنم برای دشمن شناسی دانست و اظهار کرد: سرویس های امنیتی آمریکا و غرب عامل، حامی، کمک کننده و مشوق جنایات علیه ملت ایران محسوب می شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جنایات آمریکا علیه عالمان و سیاستمداران و حتا زنان و کودکان ایرانی در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکای جنایتکار با مردم مسلمان ایران زمان و مکان ندارد اما در بازه زمانی ششم لغایت دوازدهم تیرماه واضح‌تر و بارزتر از همیشه است.

وی، آیت الله دکتر بهشتی را سیدالشهدای انقلاب اسلامی معرفی کرد و گفت: بی‌تردید اقتدار امروز قوه قضائیه خون بهای شهید بهشتی است.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه شهید آیت‌الله بهشتی الگوی تبعیت از ولایت بود، گفت: این شهید بزرگوار همواره خود را شاگرد و مرید امام راحل(ره) می دانست و تا آخرین لحظه عمر گرانبهای خود از ایشان پیروی کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر ضرورت معرفی چهره کریه منافقین که در هر دوره از تاریخ انقلاب اسلامی به شکل و قواره‌ای جدید  بروز و ظهور کرده‌اند، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قربانی تروریسم بوده و گواه این ادعا خون پاک شهدای بی‌شمار انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به چهار ستاره گیلانی آسمان هفتم تیر، تصریح کرد: شهیدان «دکتر حسن عضدی»، «سیف الله عبدالکریمی»، «محمدصادق اسلامی» و «جواد سرافراز» شهدای تروری هستند که باید بیش از پیش به جامعه به‌ویژه نسل جوان معرفی شوند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری از آمادگی گیلان برای بزرگداشت دهه کرامت با کمک همه دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان خبر داد و عنوان کرد: دهه کرامت، ۲۲ خرداد لغایت اول تیر سال‌جاری از ولادت فرخنده حضرت معصومه(س) تا میلاد با سعادت ثامن الائمه امام رضا(ع)، فرصت مناسبی برای زمینه سازی حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه از شور و نشاط جشن‌های دهه کرامت برای زمینه‌سازی انتخابات شکوهمند بهره‌برداری شود، گفت: ۱۲۳ ویژه برنامه برای بزرگداشت دهه کرامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان گیلان تدارک دیده شده است.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد