صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


اجرای سرود پاتوقی به مناسبت دهه کرامت در گیلان

احمدی گفت: سرود پاتوقی به مناسبت دهه کرامت در صومعه‌سرا اجرا می‌شود. «محراب احمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: سرود پاتوقی به مناسبت دهه کرامت و در پیش بودن انتخابات، در رسای حضرت معصومه(س)، امام رضا(ع) و با موضوع انتخابات در سطح شهر اجرا می‌شود. مدیر […]

کد خبر : 43341 | ۱۰:۳۵ ق.ظ | ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰

احمدی گفت: سرود پاتوقی به مناسبت دهه کرامت در صومعه‌سرا اجرا می‌شود.

«محراب احمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: سرود پاتوقی به مناسبت دهه کرامت و در پیش بودن انتخابات، در رسای حضرت معصومه(س)، امام رضا(ع) و با موضوع انتخابات در سطح شهر اجرا می‌شود.

مدیر گروه سرود پیروان ولایت صومعه‌سرا افزود: این برنامه روز یکشنبه(۲۳خرداد) ساعت ۲۰ در میدان اصلی و در برخی از خیابان‌های شهر به اجرا در می‌آید.

وی گفت: برگزاری این برنامه با همکاری فرماندهی و معاونت فرهنگی سپاه ناحیه، حوزه بسیج دانش آموزی، آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صومعه‌‌سرا همراه است.

احمدی تصریح کرد: تلاش شده اجراهای پاتوقی سرود توسط ۱۱ دانش آموز بسیجی  و مسجدی با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی دوران مقابله با بیماری کرونا در نقاطی از شهر اجرا شود و سبب ایجاد تجمع نگردد.

مدیر گروه سرود پیروان ولایت صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: بچه های بسیجی گروه سرود پیروان ولایت سعیشان بر این است تا با اجرای زیبا بتوانند میزان ارادت قلبی خود را به ساحت مقدس حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) به نمایش بگذارند.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد