صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


توزیع ۱۴ هزار بسته کمک‌معیشتی به‌مناسبت دهه کرامت در گیلان

نماینده ولی فقیه در گیلان از توزیع بیش از ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در این استان خبر داد و گفت: با کمک مردم، سپاه پاسداران و بسیج و در دهه کرامت ۱۴ هزار بسته کمک معیشتی در این استان تهیه و در بین نیازمندان گیلانی توزیع شد. ۱۴ هزار بسته معیشتی باحضور مسوولان استانی و […]

کد خبر : 43354 | ۹:۱۰ ق.ظ | ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه در گیلان از توزیع بیش از ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در این استان خبر داد و گفت: با کمک مردم، سپاه پاسداران و بسیج و در دهه کرامت ۱۴ هزار بسته کمک معیشتی در این استان تهیه و در بین نیازمندان گیلانی توزیع شد.

۱۴ هزار بسته معیشتی باحضور مسوولان استانی و شهرستانی در محل لشکر ۱۶ قدس گیلان در بین نیازمندان توزیع شد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران با قدردانی از همراهی مردم گیلان در هر چه‌بهتر برگزار شدن رزمایش مواسات در گیلان اظهار کرد: با کمک مردم، سپاه پاسداران و بسیج و در دهه کرامت ۱۴ هزار بسته کمک معیشتی در این استان تهیه و در بین نیازمندان گیلانی توزیع شد.

آیت‌الله رسول فلاحتی با درخواست از مردم در خصوص حضور آگاهانه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: روز ۲۸ خرداد یکی از روزهای پرشور تاریخ جمهوری اسلامی بوده و مردم ایران قطعاً در این روز با حضور پرشور خود در انتخابات پاسخی محکم به استکبار خواهند داد.

وی با تأکید بر ولایتمداری مردم گیلان در انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم این استان در بیش از ۳۰ انتخابات شرکت کرده و هر بار با حضور پر رنگ خود حماسه‌ای عظیم خلق کردند لذا از بار دیگر از مردمان غیور دیار میرزا کوچک خان جنگلی، شهید املاکی و خوش‌سیرت‌ها درخواست دارم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی پاسخی محکم به استکبار دهند.

توزیع ۴۰۶ هزار بسته کمک معیشتی بین آسیب‌دیدگان گیلانی

فرمانده سپاه استان گیلان نیز در این مراسم از توزیع بیش از  ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در این استان خبر داد و اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته تاکنون حدود ۴۰۶ هزار بسته کمک معیشتی بین آسیب‌دیدگان از کرونا در سطح استان توزیع‌شده است.

سردار محمد عبدالله‌پور با بیان اینکه مردم نقش بسیار مهمی در تهیه بسته‌های داشته‌اند، اظهار کرد: از اولین روز آغاز رزمایش مواسات در این استان مردم نقش بسیار مهمی در تهیه بسته‌های معیشتی داشته و در هفته کرامت چهار هزار بسته معیشتی در گیلان و ۱۰ هزار بسته هم در سراسر استان توزیع می‌شود./ فارس

.

.

 

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد